www.sudzibas.lv Balticom Вымагатели

AtrisinātaBalticom - Вымагатели

Можно отключиться в любой момент
без штрафных санкций.. - теперь так...
А мне, мало того что я полмесяца не пользовался их услугами, насчитали ещё и почти весь следующий, вымoгатели!
А мені, мало того що я півмісяця не користувався їхніми послугами, нарахували ще й майже весь наступний, здирники!
Un man, ne tikai to, ka es neesmu patika divas nedēļas savus pakalpojumus, skaitot vēl, un gandrīz visu nākamo, extortionists!
And to me, not only that i have not enjoyed a fortnight of their services, counted yet and almost all the next, extortionists!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta imanta 22.06.2018

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

I

Rascals. Sethemba, nomhlinzeki wakho wamanje, ukwenzeka
Footeeyaan. Waxaan rajeynayaa, bixiyaha aad hadda, si ay u dhacaan
Draniami. Mamy nadzieję, że z obecnego dostawcy, występuje
Darebáci. Dúfajme, že sa svojím súčasným poskytovateľom, dôjde

Latviešu tautas 09.10.2016

对我来说,不仅是我没有享受他们服务的两个星期,并计算更接近整个下一vymogateli!
És nekem, hogy nemcsak én nem élveztem két héttel a szolgáltatások, és számít több szinte az egész következő vymogateli!

Latviešu tautas 09.10.2016

Und für mich, nicht nur, dass ich genossen haben nicht vierzehn Tage ihrer Dienste, zählte noch fast den ganzen nächsten, Erpresser!
Und für mich, nicht nur, dass ich nicht zwei Wochen ihre Dienste noch nicht gezählt und fast alle zum nächsten, Erpresser genossen haben!
그리고 나뿐만 아니라 내가, 강탈자를 아직 계산, 그들의 서비스의 보름을 즐기며 거의 모든 다음되지 않았 음을!
Men, m ', se pa sèlman ke mwen pa gen te jwi yon kenzèn de jou nan sèvis yo, konte ankò ak prèske tout pwochen an, extortionists!
U lili, mhux biss li i ma gawdew ħmistax tas-servizzi tagħhom, magħduda għadha u kważi l-li jmiss, extortionists!