www.sudzibas.lv Balticom Vilšanās par atteikuma iespējām

AtrisinātaBalticom - Vilšanās par atteikuma iespējām

Esmu ļoti vīlusies. Man telefoniski piedāvāja pakalpojumu internets planšete un minēja, ja nu kas 14dienu laikā var atgriezt. Tieši pajautāju, vai nebūs kaut kādas problēmas un kādas ir iespējas ar atgriešanu, man atbildēja, ka viena iespēja ir ar omniva, ok supēr.
Atnāca, izmēģināju, aprunājos ar vīru un sapratām, ka nevajag. Vēlēdamies atgriezt, jau saskaros ar pirmo jautājumu, kur ir līguma nr. , ko vajag ierakstīt atteikuma veidlapā. Zvanu aprunājamies, tur man apstiprina, ka varēšu nosūtīt pa omnivu, jo līdz Rīgai 2stundu brauciens, tik jāsagaida, ka mani iereģistrēs sistēmā, lai tieku pie sava līguma nr. Un lai pazvanu nedēļas beigās, ja kas zvanīju pirmdien. Zvanu piektdien, jo vēl jo projām netieku mana baltcom sadaļā, lai varētu veikt atteikumu uz ko man atkal cenšas pierunāt par piedāvājuma saglabāšanu un jautājumi, kāpēc gribu atteikties, kaut gan atteikuma veidlapā ir rakstīts, ka nav jāsniedz paskaidrojums un izstāsta pašu trakāko, ka man jāatdod obligāti Dole. Kā tas var būt, es prasu un jautāju, par variantiem, ko man piedāvāja citi darbinieki un kas tā pa kompāniju kas maldina.
Man tiešām nevajag šo pakalpojumu, kā lai es tieku vaļa, bez vešanas?

11.02.2022

Atbilde no AS Balticom Pārstāvja atbilde 15.02.2022

Sveicināti!

Paldies ka veltījāt laiku un informējāt par notikušo.

Lai pārbaudītu informāciju un atrisinātu situāciju, nosūtiet lūdzu privātā ziņā Jūsu klienta numuru vai pieslēguma adresi.

Gaidīsim ziņu.

Balticom komanda.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 19.04.2022

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Z

Good Intentions 11.02.2022

Uzķēra uz āķa. Šādiem piedāvājumiem pa telefonu labāk atteikt vai kā minimums ierakstīt sarunu.

Andris Sa 11.02.2022

Tikai cilveks ar nulles intelekti var panemt plansetu uz laiku patestet. Ko tur testet? Atver YouTube un sanem millionu atsauksmes par so ierici.

Andris Sa 11.02.2022

Ka ari Balticom nepiedava plansetu ar mobilo internetu. Jus sajaucat ar Baltcom.

Z Zane I 12.02.2022

Jā, taisnība. Esmu dumsu izvirduma norādījusi nepareizu uzņēmumu. Bet super, paldies rējējiem, cerēju, ka šajā lapā cilvēki dalas ar līdzīgām pieredzēm.