AtrisinātaBalticom - Vilšanās

Gribēju atteikties no šī uzņēmuma pakalpojumiem bet izrādās esmu pats nomainījis mājaslapā beztermiņa līgumu uz līgumu ar termiņu un tagad man pieprasa 150eur soda naudu par atslēgšanu. Ko tur pateiksi - uz "lošarām" pasaule turas. Esiet uzmanīgi mansbalticom kontā - visur lamatas, pēc tam neko nepierādīsi. Pateiks pat cikos tu esi to izdarījis...

07.03.2022

Atbilde no AS Balticom Pārstāvja atbilde 08.03.2022

Sveicināti!

Paldies ka veltījāt laiku un informējāt par notikušo.

Patiesi žēl, ka šoreiz sarūgtinājām Jūs, bet lūdzam dot iespēju arī izlabot šo situāciju un vienlaikus arī Jūsu viedokli par to.

Lai pārbaudītu informāciju un atrisinātu situāciju, nosūtiet lūdzu privātā ziņā Jūsu klienta numuru vai pieslēguma adresi.

Gaidīsim ziņu.

Balticom komanda.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Mārtiņš O. 25.09.2023

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisinātu augstāk minēto situāciju. Tomēr visi mēģinājumi tika ignorēti, tāpēc sūdzība tiek uzskatīta par atrisinātu.

Life_is_life 07.03.2022

Jautajums vai tu to esi izdarijis

M Mārtiņš O. 08.03.2022

Ja pat esmu to darījis, tad neapzināti. Jebkurā gadījumā, pat neesmu to sapratīs kurā momentā tas notika. Man pateica, ka esot izsūtīts jaunais līgums uz e-pastu, bet tādu neesmu redzējis.

O Oskars 02.05.2022

Man bija tāda pati situācija. Teica ka es pats esmu nomainījis un pats vainīgs... reāli uz muļķi ķer, vai arī speciāli uztaisīts!

S Sergejs Arbuzovs 23.03.2022

очень хороший сервис