www.sudzibas.lv Balticom Tā nav sūdzība, bet slava

AtrisinātaBalticom - Tā nav sūdzība, bet slava

Sveiki! Tā nav sūdzība, bet gan paslavēt gribu:) Kompāniju A/S Balticom, viņi tiešām ir atsaucīgi uz klientiem, man vēl gadu laikā nav bijis problēmas ar internetu, prieks par šo kompāniju, ko jūs te raudiet par IZZI, pārejiet uz A/S Balticom, redzēsiet, ka neraudāsiet un nenoželosiet. Vienmēr ir sazvanāmi un ļoti laipnas operātores, rēķinus eju maksāt uz biroju, un nav nekādu problēmu. Es tikai novēlu A/S Balticom turēties īlgi, un lai daudz klientu būtu:)

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 20.10.2017

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

A Andris 23.10.2009

Es piekrītu, jo man arī ir Balticom, nav nekādu problēmu.

T Tanya 23.10.2009

soglasna ocenj xoro6aja firma y menja ona bila i ja ostalasj dovoljna.bil potomu cto pri6losj yexatj za rigu gde netu etoj firmi k sozeleniju.vovsjakom slucae kogda snova pereedu v rigu snova obrawjusj k balticomu.ceni u nix nizkie i rabotajut xoro6o.

L lauris 23.10.2009

Gan nepiekristu atrumu zina it ipasi arzemes ir drausmigi, un kad gribeju atteikties jo biju parbraucis uz vitu dzives vietu, 3 menesus mocija manas smadzenes ar neesoshiem paradiem, un nez kak kura rajona bet man purvciema toreiz internets no vieniem pazuda ne mazak ka reizi nedelja, ka ari vini baigi neatbalsta ja abonentam ir ruteris uzreiz sakas problemas, t.k ne var teikt ka tik baigi labs provaiders, savi plusi ir, bet ari cenu zinja 16 lati par inetu musdienas ir dargi

I Ilona 24.10.2009

Es maksāju par Balticom, 12.10Ls un nekas nebremzē un ir ļoti ok, es tev Lauri nevaru piekrist, varbūt tev tas bija, kad viņi parādījās tad varētu būt tā. Bet par Balticom nav nekādu problēmu.

I illa 24.10.2009

laba firma, 2 gadus nav bijis nekādu problēmu, paldies.

A Ainārs 25.10.2009

ok

S sandra 25.10.2009

Man arī nav nekas pret Balticom. Turaties tālāk

D Dmitrij 28.10.2009

Очень доволен сотрудничеством с данной компанией! Так держать!

D dace 30.10.2009

Esmu viņu klients no 2005 gada - esmu apmierināta. Man nav sūdzību :)

I Inga 30.10.2009

Prieks būt kopā ar Balticom:)

R Raivo 14.11.2009

Palasiet šeit un visu sapratīsiet :) - http://internetslatvija.wordpress.com/

H Hugo Djego 14.11.2009

Tad Tev tas bija jaraksta www.slavas.lv lapā.Te visi tikai izsaka savu sāpi.

V Viesturs 17.12.2009

Kaadu gadu bija viss baigi labi- aatrums superiigs, nets nepazuda(nu mosh uz pusstundu paris reizhu)! A tagad vnk psc saacies, tad pusvakaru nav, tad velkaas kaa iezvanpieeja, jau vairaak kaa nedelju taa. Bet, kad shiem zvana-vinju galaa vienmeer viss ir kaartiibaa (laikam mans dators uz aderem stav). Laikam ar interneta provaideriem tapat kaa ar frizieriem- katru gadu jaamaina...

к Ксю Ша 14.10.2020

Согласна,прекрасное обслуживание,и отличное качество показа тв ,и скорости интернет. Молодци,всегда вежливы ,и идут на уступки для своих клиентов.