www.sudzibas.lv Balticom Slikts serviss, krāpšana

Balticom - Slikts serviss, krāpšana

Paldies ''superīgiem '' Balticom, par jūsu ''izcilajiem'' pakalpojumiem, kurus jūs kops jūlija nespējāt sniegt! Nevienam neiesaku lietot šī uzņēmuma pakalpojumus. Viņi vairākus mēnešus nesniedz pakalpojumus, taču rēķini ir pa pilno. Sēžu mēnesi bez tv kanāliem, internets bieži ir pat 0 mbits 1000 mbits vietā! Šiem tehniķi līkroči, katrs grūž vainu uz iepriekšējiem. Ejiet prom uz visiem laikiem balticom! Ceru ka bankrotēsiet ar tādu pakalpojumu sniegšanu! Nekad netiks lietots jūsu nepakalpojumi!
Kā arī balticom neiedomājieties arī šeit ielikt ka esat mēģinājuši sazināties un t. T un tad uzskatāt ka problēma ir atrisināta, jo!. Es zinu 100% cilvēkus kurus arī esat agrāk pievīluši un neesat risinājuši neko, taču ielikāt ka esat atrisinājuši. Īstenībā jūs vismaz 95% neko no šeit ievietotajām pretenzijām atrisinājuši neesat, jo arī nemaz neesat to mēģinājuši. Tākā paši atzināt savu kļūdu (kad tika zvanīts jums nevis jūs zvanījāt kā tam bija jābūt) un paši atzināt ka nespējat sniegt pakalpojumus pilnvērtīgi, ja šeit ieliksiet ka problēma atrisināta tad gatavojiet sev advokātu.
Pielikumā jūsu ''izcilais'' interneta ātrums vienā no oktobra dienām! Naturāli tizls provaideris! Kur ir līdz 1000 mbitiem? Tas ar pieslēgtu kabeli pie datora un to var redzēt!

19.10.2020

Papildināts Māra07 19.10.2020

P.S.Vēl vēlējos paziņot ,ka šis uzņēmums Balticom pat nespēj atvainoties,ka nespēj sniegt pakalpojumus.Īsāk sakot zems apkalpošanas līmenis.

M

TasEsLV 19.10.2020

47.2 MBit ir LĪDZ 1000MB.

M Māra07 19.10.2020

jā protams,taču tas nav pat līdz 100 mbits :D

MacBeton 20.10.2020

SAMAKSĀ DATORSPECAM!
Vai arī nelieto internetu!

M Māra07 20.10.2020

Kāpēc man būtu jāmaksā kaut kādam datorspecam ko? Tev idiot neināk pŗāta ka pārzinu datorus un ir visādi mainīti un testēti iestatījumi?! Tāpēc piever savu jebalu pideras un ej iedzer zāles psihenē kur atrodies.

E esPats777 23.10.2020
Pateicība Balticom!

Domāju, kāpēc man tik slikts wifi, jo itkā ir pieslēgts internets ar maksimālo interneta ātrumu 1000mbn/s. Biju dusmīgs un domāju, ka kaut kas jāmaina. Mēģināju sazināties vakarā un sazvanījos! Izrādās man bija rūteris, kas neatbilst šim ātrumam. Nākošajā dienā atbrauca balticom meistars no tehniskās nodaļas, uzstādīja jaudīgu rūteri un man viss strādā! Super! Paldies manam operatoram par ātru reaģēšanu un to, ka visu izdarīja ātrāk nekā es varēju iedomāties. Un kas mani uzrunāja vēl vairāk - zvanīju tehniskajam dienestam pēc 22.00 vakarā. Tajā pusē atbildēja feins puisis, pilns enerģijas un gatavs palīdzēt. Balticom, ko jūs pievienojat tējai saviem darbiniekiem, ka viņi tik enerģiski pat vakarā!? : d super! Malači!

P. S. Morāli šim visam - ne vienmēr pie vainas ir operators, ja kaut kas nestrādā. :) balticom - respekts! Labākie!

S Sudzibas.lv Admin 23.10.2020

S Spuris 02.11.2020

Tu acīmredzot esi kāds no viņu darbiniekiem, jo pats parādīji melus savus. Kā tad tev tie āksti pieslēdza pakalpojumu pie rūtera kurš nevelk? Viņiem pieslēdzot ir viss jau jāpārbauda. Tu esi vienkāršs trollis cik redzams.

D Darbinieks26a1 27.10.2020

Anzelika liekaties miera

M Māra07 26.11.2020

Tu daunis esi kopš dzimšanas vai pēc tam no palodzes kritis vairākkārtīgi?

M Māra07 26.11.2020

Tev redzams vēme uz lielām nepatikšanām