www.sudzibas.lv Balticom Slikts serviss, dāvana rūteris bojāts

AtrisinātaBalticom - Slikts serviss, dāvana rūteris bojāts

Pieslēdzot internetu un tv deva dāvanā rūteri, kurš izrādījās, ka nestrādā. Pa telefonu u. C. Nepalīdz un klātienē pateica, ka rūteri nemainīs, jo tā ir dāvana. Nekāda garantija nestrādā uz šo dāvanu. Visu laiku (gadu) maksāju pilnu maksu, par to, ka man nav internets. Opis ar omi neizmantoja, bet jau no sākuma pamanīju, ka wifi telefonam neslēdzas klāt. Ņemiet bezlimita līgumus ar šo kantori.

25.11.2020

Papildināts LīgaAAA 25.11.2020

U pieslēdzot vadus, nepareizu info ierakstīja. Nesaņēmām rēķinus uz pareizo epastu. To var nomainīt tikai aizbraucot pie viņiem.

Atbilde no AS Balticom Pārstāvja atbilde 26.11.2020

Labdien! Laikam Jūs sajaucāt mūs ar citu uzņēmumu, kas atšķiras no mums ar vienu burtu - mēs rūteri dāvanā nepiedāvājam, kā arī ātri risinām tehniskos jautājumus.

Papildināts LīgaAAA 26.11.2020

Pirms gada devāt dāvanā. Neko neesmu sajaukusi. Iedevāt jau neejošu dāvanu.

Atbilde no AS Balticom Pārstāvja atbilde 27.11.2020

Lai pārbaudītu informāciju un atrisinātu situāciju, nosūtiet lūdzu privātā ziņā Jūsu kontakttālruni.

Gaidīsim ziņu.

Balticom komanda.

Atbilde no AS Balticom Pārstāvja atbilde 09.12.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.01.2021

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

S Spuris 26.11.2020

Aiznesiet rūeri pie neatkarīgiem ekspertiem uz analīzi.Būš apstiprinošs dokuments,varēsiet tos krāpniekus tiesā iesūdzēt par tādu ''pakalpojumu'' kā neejošas dāvanas sniegšanu kā arī ja nav bijis pakalpojums.Dīvaini ka gadu neko nedarījāt.

L LīgaAAA 26.11.2020

Omei ar opi internets nebija vajadzīgs. Ome nomira. Teica, ka uz laiku izslēgs visu. Tv strādāja, bet internets nē. Domaju, ka tas ir tas par ko runājām ar operatori. Bet izrādās, ka maksāts pilns rēķins un nav pakalpojums. Viņi teica, ka dāvamas nemaina un pat garantija uz to nav.

S Spuris 01.12.2020

Ja nebija internets vajadzīgs tad kāpēc to vispār kā pakalpojumu prasījāt pieslēgt? Un uz jebkuru tehniku ir jābūt garantijai .Tad kā varēja pieslēgt ? Pieslēdzot taču jebkuri meistari pārbauda vai viss darbojas ,pirms dod parakstīt līgumu.

P PinkainaisLacis 05.12.2020

Izskatās, ka LīgaAAA ir cilvēciņš no kādas konkurējošās firmas, vai nu mazs bērns, kam aiz gara laika un neko darīt sagribējās kaut ko ierakstīt šajā portālā :) Tas izdomātais stāsts par dāvanām arī ir garām. Balticom neko nevienam nedāvina.

к Кусачая утка 16.12.2020

"Labdien! Mūsu speciālisti atrisināja šo jautājumu. Lūdzam atzīmēt šo sūdzību kā atrisinātu."
Kad cilvēks uzrakstīs ka tiešam ir atrisinājis, tad jā. Citādi tās nedarbojas. Es arī daudz ko varu uzrakstīt un atrisinat