www.sudzibas.lv Balticom Slikts serviss

Balticom - Slikts serviss

Labdien. Es maksāju katru mēnesi gan par internetu unt tv. Kāda velna pēc man visu laiku apstājas tv kanāli.? Ieraksti tv ari tas pats. Sazvanīt ari nevaru balticom apkalpošanas servisu. Kas jūs par servisu! Kas neprot normāli apkalpot klientus? Man katru dienu viens un tas pats. Kanāli reāli bremze. Tad pazud. Tiešraides ari ik pa laikam apstājas. Melns ekrāns neko nerada. Tad atkal ieslēdzas un tipa strādā. Ja neko nerisināsiet. Es atteikšos no jūso balticom pakalpojuma.

01.05.2023

Atbilde no AS Balticom Pārstāvja atbilde 02.05.2023

Sveicināti!

Paldies ka veltījāt laiku un informējāt par notikušo.

Patiesi žēl, ka šoreiz sarūgtinājām Jūs, bet lūdzam dot iespēju arī izlabot šo situāciju un vienlaikus arī Jūsu viedokli par to.

Lai pārbaudītu informāciju un atrisinātu situāciju, nosūtiet lūdzu privātā ziņā Jūsu klienta numuru vai pieslēguma adresi.

Gaidīsim ziņu.

Balticom komanda.

J

Kāda velna pēc 2023. gadā Tu skaties TV? Tātad, propogandu no valdības puses. Jo pa TV runā par to, ko maksā, vai to, ko vēlās valodoša partija. Un Tu vēl par to maksā!

B Bez_vārds 02.05.2023

nomierinies.

T Tālis Pāvuliņš 17.05.2023

Daudzdzīvokļu mājā Ganību dambis -13 pēdējā laikā visi kurus apkalpo Balticom , klienti sūdzas par biežiem un īslaicīgiem interneta un televīzijas raidījumu pārrāvumiem. Pēdējā laikā pat 3x stundas laikā. Kad zvanu servisa tehniskajam dienestam , tad protams signāls jau paspēj atjaunoties , bet tad seko draudi , ja meistars pie Jums vainu neatradīs ,tad būs jāmaksā sods! Acīmredzot nāksies tikai pamest šo krāpniecisko pakalpojuma sniedzēju , jo neviens meistars manā dzīvoklī stundu nesēdēs un negaidīs , kad atkal pazudīs signāls!