www.sudzibas.lv Balticom Slikts serviss

AtrisinātaBalticom - Slikts serviss

Labdien!
Tātad Balticom darbinieks veica darbus pie mūsu dzīvokļa durvīm, kādam kaimiņam gan jau vilka internetu, urbis, bakstījis sienā un visus netīrumus, baltos apmetumus no sienas atstājis pie durvīm - nesavāktus! Pēc divām dienām redzējām, ka cits balticom darbinieks bija ieradies veikt savus darbu mūsu dzīvokļa mājā, bet diemžēl nebija noteikti informēts par to, ka jāsavāc aiz kolēģa atstātie atkritumi pēc urbšanas darbiem.
Mēs arī esam balticom klienti, bet šādi noteikti nerīkojas.
Un vēl, ka jau divas reizes esmu zvanīJusi un lūgusi šo izdarīt. Brīdināju, ka rakstīšu sūdzību! Bet nekādas reakcijas - tikai jā, mēs piefiksējām, atvainojamies par neērtībām.
Bet nu mēs principiāli, ja būtu teikuši, ka nākamreiz zināsim vai kā, mēs paši savāktu, bet šeit jau vispār nekādas atbildības, atrisinājuma nav, tad nu vienkārši ejam uz principu!

29.04.2023

Atbilde no AS Balticom Pārstāvja atbilde 02.05.2023

Sveicināti!

Paldies ka veltījāt laiku un informējāt par notikušo.

Patiesi žēl, ka šoreiz sarūgtinājām Jūs, bet lūdzam dot iespēju arī izlabot šo situāciju un vienlaikus arī Jūsu viedokli par to.

Lai pārbaudītu informāciju un atrisinātu situāciju, nosūtiet lūdzu privātā ziņā Jūsu adresi.

Gaidīsim ziņu.

Balticom komanda.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Elina25624535 02.05.2023

Labdien. Situācija atrisināta. Viss lieliski ☺️

S Spuris 29.04.2023

Tā vietā kad čīksti un sūdzies ,labāk būtu paņēmusi birsti - šaufeli un novākusi tos dažus nobirušos putekļus.Tur nav gružu kaudze.

E Elina25624535 01.05.2023

Princips te nostrādā un koks ar diviem galiem

S Spuris 03.05.2023

Elina25624535 ,nu nav jau tur gružu kaudze un ta nav jāsavāc provaideriem kuri ievelk pakalpojumus klientiem,taču gan tā dzīvokļa iemītniekiem. Velies teikt ,ja piemeŗam tev saplīsīs santehnika un ūdens pludos un tu izsauksi santehniķi,kurš sasmēres tev grīdu un pielāčos arī tad viņam vel būs jamazgā grīda aiz sevis ? Noteikti ,ka ta nebūs.Un notiekti ka neesi ideāla un aiz sevis tāpat kaut kur kaut ko atsaj .Tapēc pirms cepties par dažiem gružiem pie durvīm ,labak paņem birti un uzslauki.Savu principu risini ar savu kaiminu tad ,ja jau tā besī daži putekļi vai apmeklē nervdakteri .

RAMONA👀 29.04.2023

Vai tad viņiem jāvāc? Dzīvokļa saimniekiem, kam ievilka, tie arī savāc. Te pretenzijas pret kaimiņiem, ne Balticom.

E Elina25624535 01.05.2023

Da nez kuram jāsavāc, bet tad varēja tā arī paskaidrot , ka diemžēl tas un tas ir atbildīgs, paldies!

Good Intentions 29.04.2023

Būtībā dzīvokļa saimniekam janovāc un nevaru nepiekrist spurim. Es iedomājos, ka būs viss pieķēzīts, bet te ir dažu sekunžu jautājums. Paldies par bildēm.