www.sudzibas.lv Balticom Slikts service

AtrisinātaBalticom - Slikts service

Neiesaku šo krāpēj kantorī Balticom! Gribēju atteikties no šī uzņēmuma pakalpojumiem. Apkalpošanas centru nekad nevar sazvanīt ertā laikā. Prasīju izbeigt līgumu sakarā ar pārvākšanos un prasīju kommunicēt caur epastu. Ir pagājis ilgs laiks, kopš līgums nav lauzts. Pieteikums ar eparakstu netiek pieņemts, jo tas ir citā formātā (pdf) . Tomēr paraksts uztaisīts ar eparakts.lv

02.05.2022

Atbilde no AS Balticom Pārstāvja atbilde 03.05.2022

Labdien!

Paldies, ka pievērsāt mūsu uzmanību šai situācijai — mums izdevās noskaidrot, ka Jūsu pieteikums nav reģistrēts kļūdas pēc. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām — tagad Jūsu līgums ir lauzts, un visi rēķini ir anulēti.

Lūdzu, atzīmējiet sūdzību kā atrisinātu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 03.07.2023

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

K

T termo 13.05.2022

Man tajā ziņā laimējās, bet diezgan sen. Tas bija 90-to beigās, kad Rīgā Marijas ielā pirku televizoru. Un bija akcija, ka TV pircējiem Baltkom pieslēgums kaut kā par brīvu. Pārdevējs laipni piedāvāja to Baltkom, bet es es uzreiz teicu,ka neesmu Rīdzinieks, tad gari tie vadi jāvelk. 200km tikai.

MacBeton 03.06.2022

Nu ja jau tu nelieto, ta nemaksā!
Par ko brēka?

P PinkainaisLacis 26.06.2022

@termo
Baltcom un Balticom ir divas dažādas firmas. Esi kaut ko sajaucis...