AtrisinātaBalticom - Serviss

Ужасные серсисы и отвратительный суппорт! Прошлым летом Balticom присылал мне счета за неоказанные услуги, отключал интернет. Сколько времени, денег и нервов потратили на разговоры по телефону с их нахальными операторшами! Я исправно вовремя платил за интернет несколько лет, но в одном этом месяце была задержка. Так они прислали счет неуплаты за 2 месяца. Снова выставляют выдуманные счета за неоказанные услуги, что является нарушением закона.

Вместо того, чтобы прислать е-письмо с напоминанием (я бы тут же оплатил), они показывают страницу в броузере с напоминанием об оплате, и пока не нажмешь Ок, связь с интернетом не восстановится. Однако из-за этой страницы пропадают все закладки в броузере, потому что нельзя вернуть прежнюю открытую страницу (у меня все время кипит работа, несколько десятков закладок!), я потерял массу важных документов! Искать их в мешанине History броузера - невозможно, несколько часов сидеть и искать.

Произвел оплату за 1 месяц, за несколько дней табличка так и не исчезла. Опять надо тратить время и деньги, звонить им, ждать на линии в очереди.

Фактически сервисы Balticom нанесли ущерб моей работе. Плюс постоянно выставляют счета за неоказанные услуги. Люди, какие есть нормальные провайдеры?

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 22.06.2018

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

E ehh 16.03.2011

Pilnigs idiotu kantoris... Nespej rekinu izrasktiit, ta nespeej iechekot ka apmaksaats... Ja piezvana principaa zvans ir uz /dev/null ...

D Dima 05.04.2011

Не знаю, у меня не когда с ними проблем не возникало за 2, 5 года, и операторы вежливые.помню у меня была проблема с интернетом, они мне поэтапно все объясняли что надо делать, при чем где то 20 минут, все культурно и спокойно.
Интернет пропадал за 2, 5 года ну раз 6 от силы, звонил мне объясняли что идут технические работы, и их быстро устраняли.
Вот много проблем и нервов потратил на контору Baltcom

J JR 05.04.2011

Man gan šī kompānija nepatīk! Nekāda attieksme pret klientiem, arī tiem, kas viņu klienti jau praktiski 8 gadus!
Tuvākajā laikā pāriešu uz Lattelecom optiku! Lai iet šis kantorelis pa gaisu!

F fil 31.05.2011

nu neteikshu ka lattelekom aptika ir tas labaakais risinaajums jo juus zaudeesies uz aatruma bet ka firmaa balticom ir smagas probleemas ar servisu tas ir viennoziimiigi nevar tikt skaidriibaa kapeec man pazuud paketes uz aarzemeem pietam uz oficiaalo blizzard serveri juura laika izteereets un naudas uz telefonu zvaniem kaa ariii ja maksaa uz vietas ar skaidru naudu man atsevišķi vajag mekleet cilveeku kam samaksaat par telefonu to es tikai uzzinaaju peectam ka vinji iesniedz ieksh lindorf pietam vel katru reizi kad maksaaju prasu cik man kopaa par visu jaamaksaa bet beigaas sanaak ka visu nepasaka mani saprotu ka meitenes vinji njem peec izskata bet ne peec zinaashanu liimenja

Tā nu ir: vieniem veicas - citiem ne visai. Pārgāju uz Balticom četrus gadus atpakaļ no Edan un esmu apmierināts ar viņu sniegtajiem pakalpojumiem. Sākumā izmantoju tikai internetu, bet kad viņiem parādījās kabeļtelevīzija pieslēdzu arī to atsakoties no rijīgā un gļukainā IZZI. Par servisa telefonu piekrītu, jo dažas reizes ir gadījies turp zvanīt un jāgaida ir nenormāli ilgi. Taču ņemot vērā, ka viņu pakalpojumi cenas/kvalitātes ziņā ir ļoti izdevīgi uz tādu sīkumu var pievērt acis, jo var taču aizbraukt uz Straupes ielu un visu nokārtot.

к Кристина 000 19.11.2016

Ogo...a man brauc augumā ka interneta provaiders slikts?pats ta ko žēlojies?:)