AtrisinātaBalticom - Reklāma

Balticom reklāmā kas atrodas liftā rakstīts "100 Mbit/s tikai par 5, 90 mēnesī"

Ar maziem burtiem; "slēdzot līgumu uz diviem gadiem. Cena 5, 90 ir tikai pirmajā gadā. Otrajā gadā ir 15, 00 Ls" (15 ar santīmiem, neatceros cik)..

Nu tad kāpēc vienkārši nevarat uzrakstīt ka abonējot uz diviem gadiem, cena ir ap 10 Ls mēnesī?

Otrkārt, ejot balticom.lv mājas lapā nekur nevaru atrast internetu ar 100 Mbit/s. Atradu 10 Mbit/s, kurš jau maksā ap 16 Ls.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 22.06.2018

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

S Ssssss 24.11.2009

Nu beidz! Otraja gadaa ir jamaksaa tikai 12.10ls, neviss 15.00ls

Un es šeit nekādu sūdzību nesaskatu!

L lauris 24.11.2009

Sudzibas ir pareiza netiek precizi sniegta visa info turklat es ari apmeklejot vinu majaslapu nekur neieraudziju info par konkretu 100mb tarifu, visticamak tas ir vnk iekstikla variants jo kad man bija balticom tad pats jaudigakais bija 25mbit

H Hugo Djego 24.11.2009

Kādreiz bija akcija-pērc TV tādā veikala un Baltcom TV tiks ierīkota pa brīvu! Es ta TV nopirku, bet no kabeļtelevīzijas atteicos, jo tam Baltcom būtu apmeram 200 km gari kabeļi jāvelk;)

I ingus laipa 07.02.2011

google reklāmā ir minēts ka pirmie 2 mēneši bezmaksas, bet sazvanoties saka ka google veca reklāma !!