www.sudzibas.lv Balticom Rēķini rēķini rēķini

AtrisinātaBalticom - Rēķini rēķini rēķini

Vairs nedzīvoju Latvijā , nevarēju izturēt notiekošo .Devos prom ,iekārtojos darbā ,atradu jaunu dzīvesvietu ,un saņemu rēķinu no balticom - Internets un Tv . Ok ,apmaksāju ,jo atceros ka šie teica ka būs jāmaksā vēl 1 rēķins pēc atteikšanās no pakalpojumiem .

Pagāja mēnesis,atnāca vēl viens rēķins ... Pazvanīju Uz viņu ofisu , man atbildēja ka telefoniski nedrīkst atslēgties un tas būtu iespējams tikai ar rakstveida iesniegumu ofisā.

Uzrakstīju iesniegumu ,aizsūtīju pa pastu , un ko jūs domājiet ? Pēc mēneša vēl viens rēķins :D

Tā vienšķiet ka speciāli dēļ šitā kantora jāpērk aviobiļete uz Latviju un ar asām emocijām jādodās uz viņu ofisu purvciemā... citiem vārdiem sakot - Latvijā viss darās kā parasti ,caur vienu vietu.

Atbilde no AS Balticom Pārstāvja atbilde 11.10.2017

Labdien, Tom!

Ļoti žēl, ka Jums radās šāds iespaids par mums.
Vēlamies atrisināt radušos situāciju, tāpēc lūdzam nosūtīt Jūsu pieslēguma adresi privātā ziņā.
Kaut arī savstarpēji noslēgts līgums paredz noteiktu atslēgšanas kārtību, esam pārliecināti, ka spēsim rast ērtu Jums risinājumu.

Gaidam ziņu no Jums!
Balticom.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 20.03.2018

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

T

MacBeton 12.10.2017

Nu ja Balticoms ar palicis par Baltkom veidīgu appisienu tad es nez... tad elle ir aizsaluse un Rīgā nav interneta.
Izņemot sūdainu nedrošu routeru uzstādīšanu naiviem klientiem, nekādu sliktu atsauksmju nebija par to kantori.

T Tong Po 14.10.2017

Tas līdz brīdim, kad nonāk līdz naudas jautājumam. Balticom atrod formālu veidu kā apjāt klientu, lai tik lieku eiriķi nāsīs ierautu!

A Arts-Peet 04.12.2017

It kā jebkurā kompānijā ir nepieciešams atslēgties rakstiski iesniedzot dokumentus. Ja nogādā vēstuli, nav teikts, ka tā tiks saņemt tik ātri, cik vēlies. Cepiens nevietā?