www.sudzibas.lv Balticom Līguma izbeigšana

AtrisinātaBalticom - Līguma izbeigšana

Labdien.
Balticom kārtējo reizi informē kad palielina maksu. Es nevēlos vairak ar balticom sadarbību, un vēlos izbeigt sadarbību!
Vēstules beigās pievienota informācija, par to kad ja nepiekrītu augstākminētai informācija ir iespēja lauzt līgumu bez soda maksas! Savukārt balticom pieprasa soda naudu! Informācija ir arī mans balticom, kad var izbeigt ligumu bez soda naudas! Un vēl maldina klientus e pastā sūtot nepareizus kontaktus! Kaut kādas celtniecības firmas!

23.09.2021

Atbilde no AS Balticom Pārstāvja atbilde 14.10.2021

Sveicināti!

Paldies ka veltījāt laiku un informējāt par notikušo.

Patiesi žēl, ka šoreiz sarūgtinājām Jūs, bet lūdzam dot iespēju arī izlabot šo situāciju un vienlaikus arī Jūsu viedokli par to.

Lai pārbaudītu informāciju un atrisinātu situāciju, nosūtiet lūdzu privātā ziņā Jūsu klienta numuru vai pieslēguma adresi.

Gaidīsim ziņu.

Balticom komanda.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 13.04.2022

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

I

MURAKAMI 23.09.2021

Negribi šiem maksāt, maksāsi tik un tā citiem... :D

I Ivita45 23.09.2021

Izvēlos kur labāk un ērtāk lietot!

Andris Sa 24.09.2021

Ivita45 un kur dargak :D tet suds un daudz dargak, baltkom nekvalitativi tehniskie specialisti un ari dargak, vel ir livas - labs un telenet - var meginat ari

M Māra07 23.09.2021

Jums vajag pret to krāpnieku iestādi iesniegumu rakstīt,pēc tam PTAC,lai gan tie ir bezjēgā īstenībā.Daudz maz var panākt ar tiesu .Es gatavoju pret viņiem parkrāpnieciskiem rēķiniem : trīs dažādi rēķini mēnesī,pēc tam veikta samaksa vispār''pazuda'' viņiem kaut kur.Īsāk sakot tas resnā speķainā Genādija kantoris uzprasās uz lielām nepatikšanām.

I Ivita45 23.09.2021

Būs vien jāraksta uz PTAC.

Andris Sa 24.09.2021

Citiem vel dargak bus :) 1 eur tas nav nauda.. tad elektribu un apkuri ari vajag atslegt, lai neparmaksat :D rekini ziema bus kosmiski...

acigaisEs 28.09.2021

Jā, un degvielu arī vairs nelejam bākās 🤣

acigaisEs 28.09.2021

Itkā citi operatori cenas nepaceļ 😁 Un, otrkārt, ja ir atsūtīta info par to, ka vari līgumu lauzt, tad to arī vari pārtraukt bez līgumsoda. Tāda sajūta, ka konkurents nomelno savu pretinieku, nevis reāls uzņēma klients ar savu sāpi. 🤣