www.sudzibas.lv Balticom Krievu darbinieki ar neprofesionāli padarītu darbu.

AtrisinātaBalticom - Krievu darbinieki ar neprofesionāli padarītu darbu.

Sveiki.
Pastāstīšu par nesen piedzīvoto. Pirms pāris dienām man pazuda TV, sazinājos ar dzīvokļa īpašnieku(pats īrēju) sapratām, ka TV pieslēgts kaut kā nelikumīgi un jau ļoti sen, acīm redzot kompānija atslēgusi. Tas problēmas neradīja pārskatīju šajā rajonā esošos piedāvājumus, tā kā izmantoju jau Balticom internetu tad 2 Ls piemaksājot varēju iegūt arī TV no viņiem. Likās labs piedāvājums. Sazinājos, atbrauca attiecīgais kompānijas pārstāvis un tad sākas. Ne vārda neprata Latviski, neko vispār nesaprata no tā ko saku, pašam ar krievu valodu ir problēmas un es vel naivi ticu, ka Rīga nav gluži Krivija, tād''el pat necentos mainīt valodu un turpināju komunicēt latviski, protams nesekmīgi. OK nolēmu ātrāk tikt ar visu galā un pasaucu draudzeni, viņa krievu valodu labāk prot, tad arī viņa pateica visu nepieciešamo. Čalis sāka ievilkt TV, nereāli lamājās katru reizi kad viņam kaut kas nesanāca, bigu beigās salika visu un aizgāja. Domāju ka super tagad sākšu skatīties TV. Bet konstatēju, ka taja kas tē kur man atrodas visi vadi(TV, Internets un pāris elektrības vadi koridora gaismām utt.) šis speciālists bija visu izrāvis laukā un vienkārši aiztinies - rezultātā man bija TV. bet nekā cita nestrādāja, ne gaismas, ne zvana poga pie durvīm utt. Zvanīju atpakaļ tam čali, pirmajā reizē pacēla tad pat necēla vairs klausuli, saznājos ar kompāniju, viņi solīja kaut kad atsūtīt čali kas izlabotu kļūdas, bet tā kā sapratu, ka tas ievilksies, vienkārši pasaucu pazīstamu elektriķi un savedām visu kārtībā.
Mans ieteikums - turpmāk šīs kompānijas pārstāvjiem skataties uz pirkstiem, jo viņiem interesē tika ātrāk izdarīt savu darbu un neinteresē ne kvalitāte ne arī iegūtais rezultāts!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 22.06.2018

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 22.06.2018

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

K

Komentāri (1)

A Aleksejs Fjodorovs 22.04.2017

Ой, титульного обидели, где мамочка-америка? Твоя валстс валода умрёт через 100 лет вместе с тобой. А Россия будет жить вечно. Что до Балтикома - если даже электрик сделал, значит проблема у вас. И то что вы ничего не соображаете - это ваша проблема.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes