www.sudzibas.lv Balticom Krāpšana,izspiešana

AtrisinātaBalticom - Krāpšana,izspiešana

Sākšu ar to ka vairākus gadus atpakaļ lietoju šīs kompānijas pakalpojumus. Bija viss labi, reizēm ja pazuda internets tad viņi deva atlaides. Saprotu pēc sūdzībām, ka tādas vairs nesniedzot. Man tad daudzus gadus atpakaļ gadījās ķibele - nokļuvu slimnīcā uz operācijas galda un nācās pavadīt slimnīcas palātā gandrīz mēnesi. Loģiski, ka nelietoju viņu pakalpojumu un to ziņoju ar lūgumu neveikt maksu par to. Uz savu lūgumu saņēmu rupjas atbildes. Arī krieviski, lai gan visu laiku veicu saraksti valsts valodā - latviski. (ir saglabājusies sarakste) . Pie manis palika viņu dekoderis uz ko šie ielika mani Melnā lapa, pat neuzklausot ka man operācija un nu nevaru skriet pēc operācijas un vispār man pat domu nebija par kaut kādiem rūteriem un tamlīdzīgi, jo dzīvība tomēr ir dārgāka nekā kaut kādas grabažas! Tālāk šie mani ielika malnā lapa ka parādnieku. Ok. Melnā lapa sak uzm ākties kā tāda veca dēle un uz maniem lūgumiem nezvanīt jo tik un ta mani nesadzirdēs šie vēl smejas un Saka lai beidzu ākstīties! Idioti!
Šogad sanaca izlīdžet vienam balticom klientam no citas pilsētas aiznesot viņu iekārtas - rūteri un dekoderu. Tad pie reizes paņēmu arī to kas man ir viņu dekodersi. Visu nodevu, saņēmu apstiprinošus dokumentus, ka iekārtas ir nodotas un ir kārtībā. Vaicaju viņiem - vai esmu el kaut ko parādā? Atbilde bija ka nē un viss kārtībā ir. Ok, vieglu sirdi dodos majup.
Tika mainīta dzīves vieta un domaju kuru provaideri pieslēgt. Padomaju, ka varu balticom. Ok. Piezvana operatore visu noskaidrot - adresi un t. T. Atbrauc pieslēdz visu ir kārtībā. Taču saņemot rēķinu redzu brīnumu lietas... Kaut kādi piedziņas izdevumi ir 14 eur! Balticomam 7 eur un melnai lapai 7 eur! Kas rie par brīnumiem? Ok es saprastu ja būtu parāds balticom palicis 7 eur, taču kāds sakars tad ka balticom pieslēdz klāt rēķinam vel melno lapu par piedziņas izdevumiem? ! Kāds sakars ir ko balticom? Acīmredzot esat viens kantoris vienkārši un šoreiz naturāli uzrāvāties uz nepatikšanām, jo ir pārkāpti vairāki kriminalpunkti par naudas izpiešanu!
Rakstu šiem jautajumu kas tas par rēķinu ar mistiskiem 14 eur? (Melnā lapa atsūtīja sms, ka neesmu parādā, kad nodevu rūteri, tad naudas prasību sāk balticom) šie man atbild ka bija iesniegts Melnā lapā un t. T. Ok. Prasu tad kāds sakars Melnā lapa ar balticom rēķiniem? Pie reizes arī pavaicāju, lai uzrāda tos parāda piedziņu izdevumu kvītis! Uz ko saņemu atbildi ka man pakalpojumi tiks slēgti no 21 decembra! Tāpat vien, ka tikai pavaicāju kvītis un normālu pakalpojumu rēķinu! Piebildīšu, ka atsūta to ka atslēgs pakalpojumus 18. Decembrī. Tātad trīs dienas man bija laiks lai pieslēgt citu provaideru. Vēl ņemot vērā ka 19 un 20 datumi ir brīvdienas! Tātad balticom to visu dara apzināti, lai man kā klientam būtu sarežģīti sameklēt brīvdienās citu provaideru!
Taču ar to arī vēl nebeidzas. 4. Janvārī šie atsūta dokumentu (pielikumā) , ka apmaksājot varu turpināt lietot viņu pakalpojumus. Padomāju, nu labi. Esmu apmierināts ar sniegtiem pakalpojumiem varu turpināt tad. Tiek veigta apmaksa. Nu jau pagājušas trīs dienas - pakalpojumu ka nav tā nav! Rakstu šiem čatā majas lapā uz ko neadekvāta darbiniece ir spējīga tikai paziņot - ar jums sazināsies. Tad rodas jautājums. Priekš kam tad tāds rēķins un kam tad tika veikta apmaksa? Joprojām tiek pārkāpti likumi no balticom puses.
Pakalpojumi ir labi, taču tā attieksme un nelikumības no viņu puses ir ļoti neadekvātas. Paši varat ielemt vai sadarboties ar tādiem pakalpojumi sniedzējiem. Un vēl piebildīšu, ka viņi melo - jo kur uzradīts ka mēģinājuši sazināties un t. T ir salti meli! Viņi nesazinās taču melo to uzrādot! Tiks rakstīts iesniegums tiesai jau šodien par mistisko rēķinu un arī ka pakalpojumi netika atjaunoti trīs dienas!

08.01.2021

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 18.01.2021

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

S Spuris 12.02.2021

Balticom beidz melot! Neko neesi atrisinājis.Tavas darbinieces kad zvana klausule vienmēr tiek pacelta,tneviens nav vainīgs ka viņām slikti ar dzirdi un latviešu valodu .Taču Balticom neko neesi atrisinājis .Drīz tad tiesā tiks arī risināts,ja jau uzprasies .Sen to vajadzēja izdarīt.Jau 2018 gadā .

M Martins Grinbergs 16.02.2021
spams

apnikusi jau ar savām vēstulēm mani bombardēt it ka vēstule adresēta man bet izrādās tikai tukša reklāmas lappele un tā nav pirmā reize kad tā notiek

S Sudzibas.lv Admin 23.08.2021

S Sudzibas.lv Admin 23.08.2021