www.sudzibas.lv Balticom Krāpšana, melošana, naudas izspiešana

AtrisinātaBalticom - Krāpšana, melošana, naudas izspiešana

Vēlreiz par to pašu, jo vienkārši apnīk šī uzņēmuma meli. Varu paziņot, ka šī frāze ko viņi liek: ''uzņēmuma balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu. '' ir tīrākā melošana, jo neko viņi pat necenšas risināt. Kā viss bija tā palicis. Tāpat uz oficiālu pretenziju atbilde arī nav saņemta. Izkrāpj naudu atsūtot rēķinu ar paziņojumu, ka ja tiks apmaksāts tad pakalpojumi tiks atjaunoti taču tas nenotika. Pievienoju skrīnšotus ar visiem viņu zaniem. Tad cienījamais balticom - uzrādiet vai ir kāds nepacelts zvans? Vai esat ko atrisinājuši? Nekas nav kustējies uz priekšu. Taču pie skrinšotiem ļoti labi redzams, ka ir notikusi sarunas. Neko atrisinājuši neesat joprojām. Tākā ņemot vērā visu ignorēju nevis es taču gan tieši jūs balticom ignorējat tieši mani!:, gan prasības, gan maksājumus kuri tika veikti, gan pretenziju uz kuru nav sniegta atbilde. Ja nevēlaties lojāli risināt nu tad tiek ierosināta lieta tiesā. Un atkārtošu vēlreiz - nezvaniet man jo kurli esat pārsvarā cik reizes? Būs tiesa

Papildināts Spuris 12.02.2021

Balticom, Jus melojat ,Uzrādiet kad mēģinajājāt sazināties ar mani ? Mmmmmm ?

Papildināts Spuris 13.02.2021

Gucuļ kantoris kurs ir arī Melna Lapa ,jo kad biju slimnīcā šie mani ielika tur pēc tam rēķina pieliek kaut kādu mistisku summu parādu kura nav vairs .Uz manu pieprasījumu uzrādīt čekus par maksājumiem nebija nekā. Balticom ar Jums VID drīz sazināsies.

15.02.2021

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 13.05.2021

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

S Spuris 23.02.2021

Lūk dižie saziņāšanas skrīnšoti,kad vienmēr tika pacelti zvani,taču tu Balticom krāpniekkantori neko neesi pat mēģinājis atrisināt. Sarunas tiek ierakstītas !