AtrisinātaBalticom - Krāpšana

Krievu kantoris, nerisina situacijas, liek pirkt vairakas iekartas, pectam sola atsutit kurjeru lai atved jauno ligumu par jauno iekartu ( ko piespiez nopirkt) menesa laika nav ne minjas no kurjera, atnak vestule no balticom ka vini partrauc sadarbibu jo nespejot nodrosinat pilnvertigus pakalpojumus! Un to tikai tad kad ir pagajusi 9 men! Braukusi entie meistari kuri ari atzist ka firma ir bardaks! Pamatojums vestulei ir jus tak gribejat atteikties, tad nekas ka ir sarunu ieraksti ka esam ar mieru pirkt nakamo iekartu! Ar tik deb...ilu kantori vel nekad neesu saskarusies, neiesaku nevienam ar viniem sapities!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 22.06.2018

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

W what77 01.11.2017

Kāda starpība pret krieviem un sliktu apkalpošanu? Jūs domājat ka īsts latviešu kantoris būs ideāls un apkalpošana kā īstajam patriotam latvietim būs labāka? really? Cilvēki, jūs vispār varat domāt par kaut ko citu, nevis par krieviem un cik jūs esat labi