AtrisinātaBalticom - Kanāli

Neiesaku nevienam normāli domājošajam cilvēkam abonēt balticom televīzijas pakalpojumus. Tāda sajūta, ka būtu nonācis Krievijā, nepārspīlējot 90%- 95% no visiem kanāliem ir tieši krievu. Neiesaku nevienam viņu piedāvātos pakalpojumus, jo, kad tika zvanīts uz viņu biroju nekādas atbildes tā arī netika saņemtas.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta luuu 22.06.2018

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

S spaced 22.06.2012

Ну тогда не подключайтесь!Всё таки есть выбор у каждого человека!

L LABATIJ 22.06.2012

O samoe to!Hotj net reklami latishkoj!:)Tak smotri svoi kanali i radujsja togda lamci dripci gop caca!:)

B betons 23.06.2012

jocīgs tu cilvēks nepatīk neskaties!

P Poiss 23.06.2012

Man arī bija šoks, ka visi Discovery, National Geographic, sporta kanāli tulkoti krieviski. Nācās no kabeļa pāriet uz virszemes tv, jo tur ir iespēja mainīt valodas (eng-rus). Attiecīgi arī izmaksas palielinājās. Neko darīt, jāsamierinās, ka Latvijā krieviski saprotošo ir vairāk par tiem, kas saprot angliski.

L laflot 24.06.2012

a ko skatities latviesu kanalus pa kuriem nekad neko nerada

K Kellyio 24.06.2012

Piekrītu. Žurku kantoris, kas apšmauks cik vien varēs un izmānīs no teivs naudu nesniedzot kvalitatīvus pakalpojumus!

S spaced 25.06.2012

Странные вы люди!Перед подключением вы разве не видите список каналов ?

J JayB 28.06.2012

kad dalīja redzi luuu bija aizņemts sūcot komunistu desiņas

M moneyforme 27.07.2012

Tu vari izveleties tulkojumu - ja tas ir iespejams. So funkciju vari atrast uz pulta. Ja tadas nav, tad tev ir vecs TV. Ja tada funkcija tev eksiste un nav tulkojuma ta valoda kura gribi, tad izvelies vai provaideri, vai Valsti. Mes dzivojam maza valsti, un protams ka mums nebus tulkots lielaka dala no kanaliem. Un vispar, tas nav provaidera vaina, tulko nevis provaideri, bet kanali.