www.sudzibas.lv Balticom Качество обслуживания

AtrisinātaBalticom - Качество обслуживания

Разочаровался в этой компании. Уровень обслуживания заметно упал. С нетерпением ждём окончания контракта как кюу родителей, так и у себя. Будем пробовать что-то другое.

Что не нравится?
1) интернет слабый. Приезжал мастер, сказал что всё хорошо. Взяли денег за холостой вызов. Но сути это не поменяло, периодически интернет логует... Мы пользуемся дома мобильным интернетом.

2) слабый пакет каналов. Откровенно говоря смотреть нечего.

3) жена забыла заплатить за месяц счет, сразу на тв выскакивает табличка с угрозой отключения тв.

16.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no AS Balticom Pārstāvja atbilde 18.10.2021

Здравствуйте!
Сожалеем о том, что у Вас сложилось такое впечатление о Balticom. Чтобы проверить информацию и разобраться в ситуации, пришлите, пожалуйста, Ваш адрес подключения личным сообщением.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 19.04.2022

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

R

Komentāri (3)

Good Intentions 16.10.2021

Ir atkarīgs no vietas, rūtera un ierīcēm, bet labu laiku atpakaļ caur avotiem uzzināju, ka viņi speciāli samazina ātrumu. Vienreiz zvanot un prasot par kādu ātrumu es maksāju - uzzināju, ka par daudz sliktāku nekā norunāts. Man mājas ir 3 televizori, bet nu atskaitot inet, discovery vai kādu mūzikas kanālu vairāk netiek lietoti. Protams, ka viņi jums atgādinās, bet ir starpība starp draudiem un atgādinājumu.

MURAKAMI 16.10.2021

Ну упал и упал, чё бубнить то?

MURAKAMI 16.10.2021

жена забыла заплатить за месяц счет, сразу на тв выскакивает табличка с угрозой отключения тв. - Табличка угрожает жене. А Вы, как мужчина, заступились за свою супругу? xD

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes