www.sudzibas.lv Balticom Interneta atslēgšana

AtrisinātaBalticom - Interneta atslēgšana

Vēlējos lauzt līgumu ar Balticom sakarā ar to, ka konkrētajā dzīves vietā internets nebija vairs nepieciešams.
Bet ar viņiem lauzt līgumu nemaz nav tik vienkārši, kaut arī cilvēks, kas nāca uz mājām un piedāvāja šo internetu, teica, ka pēc tam, lai atslēgtu internetu man vajagot tikai pazvanīt vai uzrakstīt e-pastu.
Tagad, kad gribēju viņu atslēgt viņi paziņoja, ka ''Gadījumā, ja Jūs vēlaties lauzt līgumu, Jums nepieciešams iesniegt rakstisko iesniegumu AS Balticom birojā vai nosūtīt pa pastu uz juridisko adresi. Biroja un juridiskā adrese ir: A/S Balticom, Straupes iela 5.k.3, Rīga. Līguma noteikumi (punkts 5.2) paredz, ka iesniegums jāiesniedz 30 dienas pirms līguma laušanas datuma. Informējam, ka iesniegums elektroniskā veidā tiek pieņemts tikai gadījumā, ja tas ir parakstīts ar drošu elektronisko parakstu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 20.10.2017

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Latviešu tautas 17.10.2016

Viss pareizi! Papildināšu: iesniegums DIVOS ekzemplāros, viens, abu pušu parakstītais, paliek pie Jūms!

BondsBonds 17.10.2016

Nu jā, šī kompānija ir divkosīga - saviem pārdevējiem saka vienu, bet realitāte ir cita. Savus pārdevējus noformē kā trešās personas, tas gan.

Tas viss, galu galā, ir minēts arī līgumā. Arī es pieslēdzot viņu pakalpojumus no aģenta saņēmu šādu pašu atbildi, taču kamēr viņi montēja vadus, izlasīju līgumu un kad pajautāju par šo punktu, bija visai apmulsuši. Tāpēc - lasām līgumus pirms parakstīšanas!!!