www.sudzibas.lv Balticom Drausmīgs kantoris

AtrisinātaBalticom - Drausmīgs kantoris

Kādu laiku atpakaļ izmantoju Balticom internetu - pilnīgs murgs, internets regulāri pazuda uz vairākām stundām dienā, pa telefonu tikai solīja, ka salabos un teica, ka viņu galā viss strādājot. Sazvanīt tehnisko atbalstu arī bija grūti un parasti telefonu pacēla neko nezinušas krievvalodīgas meitenes. Ja nevēlaties zaudēt laiku, naudu, nervus labāk izvēlaties normālu provaideri, kaut vai to pašu Lattelecom

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 22.06.2018

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

J

J Juris 15.12.2010

Visiem iesaku zivēlēties Lattelecom. It sevišķi tiem, kam ir pieejama Lattelecom optika!
Kas attiecas uz Balticom - paskaties viņu lapā kontaktu sadaļā - vai atradīsi daudz latviskus uzvārdus! ;) Tas tad arī būs izskaidrojums tam, kāpēc Tev komunikācija ar meitenēm nebija kā pozitīva pieredze! Pieļauju, ka iespējams bija valodas barjera vai kas tml.

I Imants 15.12.2010

Ne valodas barjera, bet Balticom tehniskā nodrošinājuma vaina.

J Juris 16.12.2010

Man liekas, ka Balticom pietiekami ilgi strādā tirgū, lai viņiem tehniskais nodrošinājmums būtu. Līdz ar to pieņemu, ka vaina ir tieši komunikācijā.

L lala 16.12.2010

Man ir Baltcom internets, televīzija un vēl telefons! Nekad nav bijušas problēmas, mums vienreiz trepju telpā bomži, vai kas norāva vadus, sazvanījām Baltcom un pēc kādām 40 min bija klāt meistars visu sataisīja un naudu par vadiem nepaņēma!

I Inga 18.12.2010

Man arī ir Balticom internets, un nekad nav bijis problēmas, ļoti laba kvalitāte, malači Balticom, Turaties:)

Maksājiet laicīgi tad nekas Jums nepazudīs!!

N Natālija 18.12.2010

Balticom nav vainīgi, kā bomži zog kabeļ vadus, un Jums pazūd nets! nevajag vainot ja pats nezini! A Lattelekom tas tiesaam ir suds, neiesaku nemt lattelekom.