BalticBookKeeping - Grāmatvedība

Andrejs Kinnars sola grāmatvedības pakalpojumus, ieskaitot elektronisko atskaišu nodošanu EDS sistēmā.
Nostrādājot ar viņu gadu sapratu, ka visas atskaites bija nodotas pa nullēm (t.i. ienākumi/izdevumi tajās netika atspoguļoti), solīto gada atskaiti tā arī nesagaidījām, no PVN reģistra tikām veiksmīgi izmesti, kā arī esam saņēmuši patīkamu 150Ls lielu sodu no VID par laicīgi nenodotām atskaitēm.
Protams, paši esam vainīgi, ka laicīgi nepamanījām, bet uzticējamies, par ko arī bijām sodīti.

Kā arī viņš piedāvā pakalpojumu "juridiskā adrese" ar pasta izsūtīšanu uz e-pastu. Izmantojot šo pakalpojumu saņēmām tikai divas pasta vēstules, bet pārējās (kurām noteikti bija jābūt, jo pirms sodīt un izņemt firmu no PVN reģistra VID parasti izsūta kaudzi ar vēstulēm) mistiskā veidā pazuda.

Izvēloties Grāmatvedības pakalpojumu sniedzējus rūpīgi izvērtējiet, vai tam ir derīgs Andrejs Kinnars un viņa balticbookkeeping "komanda".

T

Y YoYo 18.01.2013

Bet kā varēja izveidoties situācija, ka Jums uz e-pastu nenāk automātiskais VID paziņojums par atskaites saņemšanu sistēmā!
Šo pakalpojumu VIDā tak pieslēdz uzņēmuma īpašnieks un norāda e-pastu uz kuru jāsūta elektroniskā atslēga un viss pārējais.
Vismaz man tā ir, kaut grāmatvedību veic cilvēks no malas, bet to, ka atskaite nodota es redzu 24.stundu laikā.

A Andrejs K 23.01.2013

Savādi gan, pakalpojumu saņemt grib, bet līguma noteikumus ieverot negrib un neapmaksāto rēķinu ir gandrīz vai visi, pēc tam skrien pa pasauli sūdzas!
Gan rakstiski, gan mutiski ir informācija sniegta, ja nemaksās, tad attiecīgi nekas netiks darīts!
Pēc tam brīnās, ka izmet no PVN reģistra, kaut gan tika teikts, ka ir vēstules atnākušas, taču vispirms jānomaksā parāds!
Tā kā ja reģistrē firmu tad arī ir jāstrādā un rēķini jāmaksā, par kuriem attiecīgi tiek sniegti pakalpojumi! Un lai saka paldies, ka par brīvu arī daudz kas tika izdarīts!
Tagad atkal nomainījis adresi, atkal sakrās parādu un aiztīsies!
Iesaku arī citiem, kuri iznomā juridisko adresi uzņēmumiem, lai nekautrējas izrakstīt rēķinu vismaz par 6 mēnesiem kā priekšapmaksu!
Būšu taktisks un neminēšu šīs SIA nosaukumu! Taču parāds paliek parāds!

ANDREJS KINNARS