www.sudzibas.lv Baltic Unique Solutions SIA, labitraktori.lv Nepiegādāta tehnika projekta ietvaros, naudas piesavināšanās, parāda neatdošana

AtrisinātaBaltic Unique Solutions SIA, labitraktori.lv - Nepiegādāta tehnika projekta ietvaros, naudas piesavināšanās, parāda neatdošana

Projekta ietvaros ar ES atbalstu tika veikts priekšapmaksas pirkums traktortehnikai. Rezultātā nav ne tehnikas, ne arī vairs naudas... Atļaušos nerakstīt plaši šo problēmu, laikam vienkārši vēlos informēt par ļoti negodīgiem pārdevējiem/firmu, kurai nav nekā svēta. Ne policija, ne Vidzemes priekšpilsētas tiesa, ne arī Tiesu izoildītāji nevar palīdzēt atgūt ieguldītos līdzekļus no šīs firmas, jo izskatās, ka šiem biznesmeņiem ir pilnīgi uzspļaut citu cilvēku nelaimei, galvenais ka viņiem viss ir labi:
Tehnikas tirdzniecība un serviss

Noliktava, birojs: “Lauki”, Skultes pagasts, Limbažu novads, LV-4025
Uzņēmuma rekvizīti
Baltic Unique Solutions SIA
Juridiskā adrese: Lauvu iela 31, Berģi, Garkalnes nov., LV-1024

Pārstāv arī vēl šādu firmu: http://www.nicety.lv

Tā kā es neceru vairs ne uz ko, gribu tikai brīdināt pārējos cilvēkus, ka neuzticieties viņiem un neiesaistieties nekādos darījumos. Viņi izcili prot melot, tu tici visam ko viņi saka - es trīs gadus visādi centos nākt pretī un pieņēmu visus viņu solījumus, ka visu tūlīt nokārtos - bet ar vārdiem viss arī beidzas.
Man ir ārkārtīgi žēl, ka viss ir izvērties tā, man vairs nav kur vērsties - tad ierakstu savu pieredzi sudzibas.lv

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Salzoo 14.12.2018

Paldies, firma sazinājās un vēlos atsaukt savu sūdzību...