Baltic Translations - krāpnieku aģentūra - Neapmaksā rēķinus tulkotājam

Cienījamie kolēģi tulkotāji
Ar šo brīdinu, ka Latvijas tulkošanas tirgū uzdarbojas ļoti neprofesionāla un krāpnieciska aģentūra Baltic Translations. Pēdējā laikā ir slēguši lappusi FB, lai potenciāli apkrāpjamie tulkotāji neredzētu visas negatīvās atsauksmes par viņiem. Neskatoties uz to, ka par viņiem ir ļoti daudz sūdzību portālā un reitings FB līdzinās 1, piekritu iztulkot dažus dokumentus uz vācu valodu it kā Tiesu administrācijas pasūtījumā. Spriežot pēc satura, tas tā arī bija. Kaut kā nelīmējas, ka tik nopietna valsts iestāde var sadarboties ar krāpnieku kantori. Iespējams, ka viņiem ir t.s. jumts korumpēto varasvīru un varassievu aprindās. Kā citādi lai izskaidro šo visatļautību? Man kaut kā viesa uzticību tas fakts, ka viņiem ir valsts pasūtījumi. Saprotu, ka tas bija naivi. Tas vēl neko neliecina par godīgumu.Kad darbi tika nodoti un bija izrakstīts rēķins, komunikācija ar šo uzņēmumu notika tikai vienā virzienā- no manis pie viņiem. Tika ignorēti e- pasti, sms, zvani un joprojām tas tā arī ir. Tomēr viņi nekaunās uzrakstīt vai piezvanīt, lai piedāvātu steidzamu darbu, piemēram medicīnisku tekstu 15 lpp. apmērā ar izpildes teminū 1(!) diena, kur 5 lpp. ir rokrakstā un turklāt nesalasāmā. Silti iesaku pārtraukt ar viņiem jebkuru sadarbību! Esmu informējusi par šo lietu arī viņu partnerus Tiesu administrāciju.

B Bijusī kliente 12.05.2018

Pateicoties Bez TABU sižetam savus 230 EUR. Es biju viens no cilvēkiem, kas vērsās BEZ TABU saistībā ar BT tulkošanas darbu samaksas piesavināšanu.