Baltic Trade Id - Krāpšana

Pēc sludinājuma ss devos apskatīt automašīnu. Mašīna vizuāli likās apmierinoša, tehniski rūca un brauca, it kā darbojas viss, kam būtu jādarbojas. Neesmu profesionāls mehāniķis, tādēļ arī paļāvos uz pārdevēja teiktā, ka viss ir ideāli. Tomēr nobraucot 100 km lidz mājām, atverot kapotu, un vērojot motora darbību pamanīju, ka vārās tosols. Apzvanīju vairākus servisus, tika noskaidrots, ka ir bojāta galvas blīve. Tāds remonts izmaksā 1000eur, jeb motora maiņa kas maksā tikpat.
Pārdevējs noklusēja par mašīnas patieso tehnisko stāvokli, telefoniski apgalvoja, ka neko par to nezināja. Protams, ka tas nevar būt ticami, ja nodarbojas mašīnu tirdzniecību, tad pārdevējs ļoti labi zin ko tirgo.
Nevienam neiesaku šajā firmā kaut ko pirkt. Pārdevējs melis un vēl atļaujās bļaut uz cilvēku kuru ir pamanījis. Ļoti nepatīkams cilvēks. Rumbulas tirgonis, kas tirgo mašīnas Carnikavā.

G