Baltic Security Solution SIA, Skonto apsardze - Krāpšana

Skonto apsardze ( BALTIC SECURITY SOLUTION SIA) Dzērumi, katru gadu vasaras sezonā atteicāmies no apsardzes pakalpojumiem. Jūnijā piezvanīja Skonto apsardzes pārstāvis un teica ka būs abonenta maksā pacelšāna, bet ja mēs piekrītam maksāt 4,99 eir. vasaras periodā, mums divus gadus nepaceļ to abonenta maksu. Un man piezvanīja un vīram arī piedāvāja to pašu. Labi, piekrītam. Trīs mēneši maksājam kā piedāvāja. Septembrī atkal piezvanīja pārstāvis un teica ka vajag pārrakstīt līgumu par to kā mēs maksājam 4,99. To var darīt arī elektroniski. Par abonenta maksu pacelšāna nebija ne vārda pateikts. Bet izrādās ka līgums bija par to ka pacēļ abonenta maksā. Vai tās ir normāli. Tagad piezvanīju pārstāvim viņa teica ka viņi nevarēja solīt ka 2 gadus nepaceļ maksu. Vai tad mēs visu to izdomājām? Esiet uzmanīgi! Krāpnieki un muldinātāji. Ja viņi kaut ko piedāvās, tad tikai rakstiska veidā, pa telefonu ar viņiem labāk neko ne risināt.

J