Baltic Sea Media Group - Krāpšana

Saņēmām Piedāvājumu par e-pastu mārketingu 30 000 Latvijas uzņēmumu vadītājiem, veicu apmaksu 100 eiro apmērā, bet beigu beigās e-pasti netika izsūtīti, jo mājaslapas skatījumu skaits no 02.02.2015. - 05.02.2015., kad tika izsūtīti e-pasti nemainījās, kas liek secināt to, ka e-pasti netika izsūtīti. pašam ir pieredze ar e-pastu marketingu un ja izsūta 3000 e-pastus atdeve uz mājaslapas skatījumiem ir vismaz 150 skatījumi dienā. Tā kā neiesaku nevienam sadarboties ar šo cilvēku Juris Pāns Žurnāla KINO projekta vadītājs - KRĀPNIEKS! Un biedrība, caur kuru viņš darbojas : Biedrība "Baltic Sea Media Group" Pielikumā pievienoju mājaslapas skatījumu statistiku . P.S. 10. februārī pats veicu e-pasta mārketinga akciju saviem kontaktiem, un šajā dienā izsūtīju e-pastus aptuveni 1200 uzņēmumiem, rezultātu uzreiz var redzēt.!

P

Komentāri (5)

J JurisPans 13.03.2015

PB Telpa piedāvājums nav konkurētspējīgs ar citiem peintbola piedāvājumiem Latvijā, tāpēc viņi atrodas dīkstāvē un nezina paši ko vainot savās neveiksmēs.
Kurš spēlē peintbolu ziemā? Turklāt, telpas, kurās viņi atrodas (uz sagrūšanu esošās VEF rūpnīcas telpas) absolūti nerada drošības sajūtu, ka uz galvas neuzkrītīs kādas jumta daļas vai neielūzīs grīda. Puikas (amatieru jaunu uzņēmēji) naivi cer nopelnīt lielu naudu ar PB Telpu, kas drīzāk atgādina bomžu izgāztuvi! Nu, kurš lielais uzņēmums tādā izgāztuvē aicinās savus partnerus vai ies pats atpūsties? Ar cieņu, Juris Pāns

P pbtelpa 16.03.2015

Juris Pāns - skumji, redzēt, ka Tev atkal nākas klaji melot..!
99% no Jūsu rakstītā ir klaji meli!
Sakarā ar to, ka Jūs nespējat izpildīt savus solījumus, Jūs nodarbojaties ar neslavas celšanu.!
Reklāmdevējs vēl skaitās.! :D
Lai jau Jums dzīvē ''veicās''

J JurisPans 17.03.2015

Mazliet esi ko sajaucis. Ar neslavas celšanu nodarbojies Tu, nevis es. Pakalpojums tika izpildīts atbilstoši, ja Tev ir kādas juridiskas pretenzijas, tad ej tiesāties, taču, protams, tādam neveiksminiekam biznesā jau tam nav naudas, jo sūdzības.lv var pasūdzēties bez maksas. Pirms cilvēki izvēlas pirkt kuponus uz PB Telpu, iesaku vispirms aiziet un apskatīties šīs atbaidošās telpas. Nu, cik tad esat šajā telpā, neskaitot, ka paklāji izrullēti un pāris piepūšami objektu uzlikti, ieguldījuši, ja pat par 100.00 EUR ceļat normāliem uzņēmējiem smieklīgu brēku?

P pbtelpa 17.03.2015

Pirms ko runā - noskaidro.!
Manis teiktajam ir pamatojums - Tavi komentāri ir plika muldēšana un kārtējie meli !
Joprojām gaidu solītos pierādījumus tam, ka darbs tika veikts.
Par kvalitāti un apmierinātību lai spriež klienti, nevis krāpnieks.! ;)
Gudri D***T esi iemācījies - būtu labāk strādājis.!
Tavā izpratnē laikam normāla uzņēmējdarbība ir krāpšana un uzmešana, mēs darbojamies savādāk.

R RaivisRumaks 17.03.2015

Sveiks, Juris Pāns!

Īsi sakot pierādījumu nav un tiek nomelnotas vairākas personas, par ko sauc pie atbildības.

2352.1 Katram ir tiesības prasīt tiesas ceļā atsaukt ziņas, kas aizskar viņa godu un cieņu, ja šādu ziņu izplatītājs nepierāda, ka tās atbilst patiesībai.
Ja personas godu un cieņu aizskarošās ziņas izplatītas presē, tad gadījumā, kad tās neatbilst patiesībai, šīs ziņas presē arī jāatsauc. Ja personas godu un cieņu aizskarošās ziņas, kas neatbilst patiesībai, ietvertas dokumentā, šāds dokuments jāapmaina. Citos gadījumos atsaukšanas kārtību nosaka tiesa.
Ja kāds prettiesiski aizskar personas godu un cieņu mutvārdiem, rakstveidā vai ar darbiem, tad viņam jādod atlīdzība (mantiska kompensācija). Atlīdzības apmēru nosaka tiesa.

Lūdzu administratorus izņemt ārā, Juris Pāns sūdzības, kurām nav nekāda pamata(pierādījumu) pretejā gadījumā visām, Juris Pāns, aizvainotajām pusēm (PB Telpa, VEF telpu īpašnieks) ir tiesības vērsties tiesā.Tiešā veidā tiek nodarīts kaitējums - goda un cieņas aizskaršana, mantiskais kaitējums, jo ar šāda veida sūdzību tiek nomelnots PB Telpa tēls, tādējādi ar šādu anti reklāmas kampaņu tiek samazināta uzņēmuma peļņa.

1635. Katrs tiesību aizskārums, tas ir, katra pati par sevi neatļauta darbība, kuras rezultātā nodarīts kaitējums (arī morālais kaitējums), dod tiesību cietušajam prasīt apmierinājumu no aizskārēja, ciktāl viņu par šo darbību var vainot.
Ar morālo kaitējumu jāsaprot fiziskas vai garīgas ciešanas, kas izraisītas ar neatļautas darbības rezultātā nodarītu cietušā nemantisko tiesību vai nemantisko labumu aizskārumu. Atlīdzības apmēru par morālo kaitējumu nosaka tiesa pēc sava ieskata, ņemot vērā morālā kaitējuma smagumu un sekas.
Ja šā panta otrajā daļā minētā neatļautā darbība izpaudusies kā noziedzīgs nodarījums pret personas dzīvību, veselību, tikumību, dzimumneaizskaramību, brīvību, godu, cieņu vai pret ģimeni, vai nepilngadīgo, pieņemams, ka cietušajam šādas darbības rezultātā ir nodarīts morālais kaitējums. Citos gadījumos morālais kaitējums cietušajam jāpierāda.
P i e z ī m e. Darbība šeit jāsaprot plašākā nozīmē, aptverot ne vien darbību, bet arī atturēšanos no tās, tas ir, bezdarbību.

Sūdzība kas tika vērsta pret Juris Pans ir pareiza un atbilst patiesībai, ir visi nepieciešamie pierādījumi! Tuvākajā laikā, ja netiks atdota nauda par pakalpojumu neizpildi, tiksimies tiesā! :)

Jauku dienu!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes