LV RU

Baltic Santur Travel Agency - Slikts serviss

Ekskursija uz ikrainu noorganizēta ļoti neprofesionāli.
Vīrietis no aģentūras bija lietuvietis, kurš katru dienu bija alkohola reibumā ar trīcošām rokām un ķermeni. Sieviete bija latviete, arī katru dienu bija alkohola reibumā.
Ekskursijas laiks netika pareizi plānots, jo nemitīgi nomaldījāmies no paredzētā maršruta, nepaspējām visu apmeklēt, kas bija iekļauts dienas plānā, jo aģentūras sagādātie šoferi neprata atrast īstos ceļus un vairākas reizes aizbrauca nepareizi un nācās griezties atpakaļ... Un tā vairākas reizes... Līdz ar to galamērķos neieradāmies paredzētajā laikā kā arī neredzējām daļu no ieplānotā.
Lielākā daļa no laika tika pavadīts autobusā, jo nebija rēķinājušies ar tik lieliem attālumiem, kuri jānobrauc. Dienā nav iespējams nobraukt neskaitāmus kilometrus un piestāt pa ceļam gan termālajos baseinos (2h) , vīna degustācija (2h) , pils apmeklējums (2h) . Kā rezultātā uz pils apmeklējumu neaizbraucām laika trūkuma dēļ. Tā vietā ieradāmies viesnīcā pusnaktī.
Autobuss bija vecs, ļoti lēni brauca, it īpaši braucot kalnā likās, ka tūlīt apstāsies. Ventilācija pietiekami nedarbojās un kā reiz tieši mans un blakussēdētāja sēdeklis bija salauzti un nevarēja noregulēt ērtā pozā. Kā arī lielas problēmas bija uz robežas, iebraucot no polijas ukrainā, jo aģentūra bija ziņojuši, ka autobusā būs skolnieki nevis pieauguši cilvēki un autobusa logā bija ielikta skolēnu zīme. Līdz ar to robežsargi negribēja laist pāri robežai, bet pēc 1,5h tomēr nolēma laist cauri.
Arī vienam no šoferiem garšoja alkohols, tāpēc otram bija jāstrādā krietni vairāk. Arī nepatīkami bija dzirdēt skaļas sarunas no šofera puses par ceļa meklēšanu, par izlādējušos navigāciju.. Manuprāt, tūristiem tas nebūtu jāzina ceļojuma laikā.. Bija arī nepatīkama situācija, kad šoferis iebrauca aizsargbarjerā pie robežas (par to samaksāja 25 eiro) . Ceļu turpināja otrs šoferis...
Mājupceļš no užgorodas uz Latviju vilkās 28h garumā plānoto 20-24h.

Kopumā ekskursija bija ļoti samocīta un nogurdinoša, par atpūtu to nevar saukt. Par šo tēmu varētu vēl ilgi un daudz turpināt.
Noteikti neiesaku izmantot šo cilvēku pakalpojumus.

Komentāri (1)

C critical thinker 22.08.2019

nu un, ka trīcošs?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes