www.sudzibas.lv Baltic marketing agency Ieteikums darba mekleetaajiem

Baltic marketing agency - Ieteikums darba mekleetaajiem

Veelos padaliiies negatiivaa pieredzee.
Tendence ekonomeet uz darbinieku algaam. Vienkaarshi to nemaksaajot.
Bizness balstaas un bezdarba faktu valsii, to nekauniiigi izmantojot.

B

A Artis 13.08.2009

Esmu strādājis uzņēmumā BALTIC MARKETING AGENCY kurš atrodas Pulkveža Brieža ielā 6 .

Attieksme ir krimināla!

Priekšnieki ja viņus var tā nosaukt aizliedz darbiniekiem lietot programmu skype, bet paši to lieto.
Aizliedz lietot portālu draugiem.lv, bet paši to lieto un smejas par video, bildēm utt.

Viņi spiež ārā maksimālo, bet atdeves nekādas.

Par algām runājot, ja pat mēģināsi draudzīgi sarunāt, tik un tā kā ar sienu..

Vieni solījumi, katru dienu dažādi attaisnojumi utt. bet algu kā nedabūsiet, tā nedabūsiet.

Ja pēc paša vēlēšanās uzrakstīsiet atlūgumu, par algu varat necerēt, gaidu to jau no šī gada februāra.

Sistēma BALTIC MARKETING AGENCY ir sekojoša : darbinieki tiek uzņemti strādāt, par to saņemot niecīgu samaksu ( ja vispār saņemot ), nu cik var izturēt? mēnesi ?, divus? un tad ss.lv tiek izlikta vakance par darba piedāvājumu uzņēmumā un cilvēki atkal uzķeras.

Tā lūk viss rotē pa apli, padarot viņus bagātākus.

Viņiem visu ka tik nāsīs.

Parādā šis uzņēmums ir vairāk kā padsmit darbiniekiem.. ko viņi atbild? Ceram ka šodien naudu ieskaitīs. Mēs Tev pārskaitīsim, aha gaidi ar maisu pārskaitījumu...

Z Zane 21.09.2009

Jā, pilnīgi piekrītu rakstītajam.
Abi priekšnieki ir kauns uz visu cietu priekšnieku fona, jo nezinu nevienu slinkāku un egoistiskāku vadītāju stilu. Zinu ir vadītāji kuri drāž( atvainojos par izteicienu) visos caurumos, bet alga ir attiecīga un laikā! Bet šeit: lieki izmantosiet savu laiku, un pat vēl par to paldies nesaņemsiet! Par algu vienas vienīgas atrunas!
Strādāju tur kādu laiku, bet tā arī algu visu neesmu sņemusi, un kad jautāju par to...tad atruna ir viena, redz visiem krīze, mums arī vēl nav pārskaitīta nauda... utt.. pilnīgi riebjas, tad kad piedraud ar visādu inspekcijām, tad jā iedod 10 latus, bet tad atkal tukši solijumi.

Nevienam nenovēlu strādāt tur, jo tiešām..paši vēlāk nožēlosiet, tad labāk tiešām iet strādāt uz maximu par pārdevēju.

Apkrāptā darbiniece

J JOns 21.09.2009

Fuck... šis kantoris vnk smird!
Roberts ir lohs, ja kristians vēl ir pamuļķis, tad roberts ir kārtīgs lohs! (priekšnieki)

nevienam neiesaku spert tur savu kāju!
un nejau te rakstu, ka man tā tīk...vnk savādāk no viņiem laikam naudu nevar dabūt par padarīto darbu, un pie tam labi padarītu darbu!

B BIJUSĪ DARBINIECE 22.09.2009

Pilnīga taisnība!
Uz darba inspekciju iet nav jēgas, jo par daļu darbiniekiem nodokļi nemaz nav tikuši maksāti - Kristiān Lipše - Gaidi ciemiņus uzreiz no VID!
Esmu laimīga, ka tiku prom no turienes, naudu pat neceru dabūt, uz tādiem šmurguļiem nemaz nav ko laiku tērēt.
Daži tur pat nezin tādu likumu par minimālo algu 40 stundu darba nedēļai, neskatoties arī uz slimības lapām un citām ar darba tiesībām saistītām lietām. ABSOLŪTI NEVIENAM NEIESAKU UZĶERTIES UZ DARBA PIEDĀVĀJUMU!

Viņi laikam cer, ka ātri gūs peļņu un kļūs par latviešu mazajiem miljonāriem, bet pat muļķim skaidrs, ka ar tādām smadzenēm, tālāk par maksimas kasi pēc gadiem 1o viņi netiks..

A adillyofagirl 13.11.2009

Nu, es nostrādāju tur tikai dievas dienas, bet par to pašu man samaksāja algu.

N Neatklāšu 07.12.2009

es arī tur nostrādāju kādu nedēļu, jau sākuma sapratu, ka nevis uzņēmums paplašīnās, kā man to skaidroja, bet darbinieki iet prom, jo tiem nemaksā algas un tiek ņēmti citi, kas atkal uzķērās!

Noteikti, uz turienie neejiet un ja ir kāds rados vai pazīstams VIDa! Sūtiet uz turieni! Parkāpumi tur ir simtiem un darbiniekus apjāj kā mazus ežus!!

J Janka 17.12.2009

Es jau kādus trīs mēnešus strādāju šajā uzņēmumā, un algu vienmēr esmu saņēmis laicīgi. pagājušajā mēnesī mums pat izmaksāja algu 10 dienas pirms algas datuma.

E Eva 20.01.2010

man bija tieši tas pats līdz iesaistīju attiecīgās instances un personas. un tad vēl visu neatdabūju

un tagad skatos un brīnos-vairāki mēneši jau pagājuši, bet BMA sludinājumi joprojām rotā dažādus portālus

R Raivo 03.02.2010

Nostrādāju šajā kompānijā pavisam neilgu laiku, nopelnīju 37 Ls, bet sākās problēmas ar nopelnītā izmaksāšanu - termiņu pārcelšana un tagad vadība neceļ vairs telefonu. Tad lūk, šodien ir 3.02.2010, katru dienu rakstīšu šeit, kā man ar šo kompāniju sokas, kā arī papildināšu ar priekšnieku vārdiem ar, kuriem labāk nekādos darījumos neielaisties. Šo akciju izbeigšu tad, kad saņemšu savu naudu!
Tad līdz rītdienai!

R Raivo 04.02.2010

Viss kartībā - nauda samaksāta

H he he 07.11.2010

šeit labāk neiet strādāt, es tur nostrādāju 10 mēnēsus (nezinu kapēc tik ilgi), sākumā vis bija ok, algu saņēmu laicīgi viss bija, pēc kāda laika jau sākās atrunas ka nav nauda ieskaitīta viņiem, un algas nav ko samaksāt, bet sola ka rīt noteikti būšot, un tā katru dienu... kā jau bija minēts, no tevis prasa maximālo bet paši ne pirkstu nepakustina tavā labā, lai tev būtu labaki darba apstākļi... nerunajot par ko ka saslimi, tādas slimības lapas tur nemaz neatmaksāja, ja nu vienīgi paši sev :D
tagad esmu priecīgs ka nestrādāju tur un neiesaku nevienam tur strādāt, kad uzraxtīju atlūgumu man teica ka pēdējo algu dabūšu pēc nedēļas kad būs visi klienti apstiprināti, labi gaidīju to nedēļu, skatos kontā kā nav naudas tā nav, zvanu uz offisu, neesot visi apstiprinājuši un nuada neesot ieskaitīta, ta es nopēros 3 mēnešus gaidīdams un mierīgi uzbāžoties, ja nesaprot tad nesaprot... Viendien paņēmu pazvanīju Kristianam un pateicu ja man nedēļa slaikā nebūs ieskaitīta nauda iešu raxtīt iesniegumu uz VID, jo nodokļus viņš labi ja maksāja pa 2-3 darbiniekiem, laikam ka čalis nobijās jo pēc divam dienām mana astranomiskā alga 70ls bija manā kontā... laikam ilgi bija jākrāj biezam uzņēmuma vadītājam tāda nauda:D:D:D:D
p.s tagad būtu interesanti uzzināt kā tur tagad iet esošajiem darbiniekiem, kaut gan esmu pārliecināts ka nekas tur nav mainījies :D

M Mēmele 17.11.2010

Nekas nav mainījies, vienīgi SIA nosaukums.
Bet tik un tā tā ir bedre.

A andza 29.11.2010

Lai gan alga nav ļoti liela, to saņemu vienmēr laicīgi. Painteresējos par nodokļiem, un visi nodkļi ir tikuši samaksāti.

J Jaguar 07.04.2011

Vienkārši briesmīgi, algas netiek pareizi aprēķinātas
Kautkas nav labi ar uzņēmumu!