www.sudzibas.lv baltic finanz invest nelojala attieksme pret klientiem no INESES DREIJERES puses

baltic finanz invest - nelojala attieksme pret klientiem no INESES DREIJERES puses

Negribu sudzeties
gribu bridinat par konkretu cilveku kas nodarbojas dzivokla iziresanas joma
vinjas vards ir zinams ne tikai man bet ari tiem paris desmitiem cilveku kas ir apkrapti...
tas ir INESE DREIJERE
Si persona mak panakt uzticibu ,lai tikai paraksta ligumu un pienemsanas nodosanas aktu....
Un pec parakstisanas paradas vinjas ista seja,kas biezi beidzas ar finansialajiem zaudejumiem,jo uzsakot dzivokli tu esi spiests dzivot vel divus menesus lidz galam nepabeigta dzivokli....
Ka ari esmu dzirdejis to ka ires ligumos ir sleptie punkti ,kas pircejam vai iziretajam ir pa sliktu ... ires lig.ir minets to ka nekustama ipasuma nodokla samaksu veic pasi iznomataji,bet rekinus par nekustama ipasuma nodokli piestada,lai gan pec LR normativajiem aktiem lig.atrunatie punkti ir augstaki par likuma noteiktajiem.

K

Ausainītis 08.11.2013

Muļķi pat baznīcā dabūjot pērienu!

V Viktors_P 15.11.2013

Dzīvoju tur pat un problēmas neredzu.
Līgums pētīts krustam-šķērsam un nekas neparasts nav manīts.

Arī par Inesi neko sliktu pateikt nevaru.

Arī ievācamies dzīvoklī, kur bija aprīkota tikai vannas istaba. Bet to zinājām un pretenziju par to nav.

D daciiteskundze 11.03.2014

kas to raksta, tam pašam droši vien ir noslēpumi sakarā ar dzīvokli, vai nu nemaksāja īres naudu vai kas cits un tagad izlidoja no dzīvokļa.Starp citu dzīvokļi kas bija izremontēti tie bija līdz galam pabeigti.neviens te nav dzīvojis nepabeigtā dzīvoklī.

K krāpnieki 03.11.2016

neielaidieties ar šo kantori!gadu nodzīvojot,izvācāmies,bet pēc laika mums sāka piestādīt mistiskus it kā nesamaksātus rēķinus un draudēt ar parādu piedzīšanas kompānijām un soda procentiem!
Lieki piebilst,ka visi rēķini ir nomaksāti.Noūtīju bankas izdrukas ar veiktajiem maksājumiem,nekādas reakcijas-draudi un agresija turpinās.
Cik saprotu,Inese Dreiejere tur vairs nestrādā,"laipnā' persona ,ar ko man ir tas gods sarakstities ir Sanita Fedotova.
kopumā briesmīgs krāpnieku kantoriskur labā roka nezina,ko kreisā dara,zvanot uz turieni,kad rodas jautājumi,klausuli ceļ āzijas izcelsmes persona,kurš nesaprot ne RU ne LV valodas.

N nomnieks 22.03.2017

Neiesaku nomāt neko no šī uzņēmuma. Varu tikai apstiprināt augstāk minēto, ka "...pēc laika mums sāka piestādīt mistiskus it kā nesamaksātus rēķinus un draudēt ar parādu piedzīšanas kompānijām un soda procentiem!
Lieki piebilst,ka visi rēķini ir nomaksāti. Nosūtīju bankas izdrukas ar veiktajiem maksājumiem,nekādas reakcijas-draudi un agresija turpinās..."