www.sudzibas.lv Baltic doors system SIA Ļoti nekvalitatīvi pilda savu darbu un attieksme pret klientu nav cienīga cilvēka līmenī

Baltic doors system SIA - Ļoti nekvalitatīvi pilda savu darbu un attieksme pret klientu nav cienīga cilvēka līmenī

Neiesaku nevienam šis firmas pakalpojumus... Ļoti nekvalitatīvi Pilda savu darbu un attieksme pret klientu nav cienīga cilvēka līmenī. Sutiju no viņam ieejas durvis. Sniedzot konsultāciju uz vietas neizskaidro nepieciešamību pēc cita izmēra durvim. Ielika uz ātro roku izvēlētas durvis, pieskruvejit tas pie vecā loga ar caur ejoša skrūvem) (redzēts bildes) . Kad saku sūdzēties mēģina pierādīt ka tā arī bija jādara.

O Olga Ločmele 16.12.2020

Neiesaku nevienam šis firmas pakalpojumus... Ļoti nekvalitatīvi pilda savu darbu un attieksme pret klientu nav cienīga cilvēka līmenī.