www.sudzibas.lv Baltic Data Slikts serviss, krāpšana

Baltic Data - Slikts serviss, krāpšana

Pārdevējs neiedod čeku, kad to pamanīju atgriežos veikalā, kur saņemu sarkastiska veida atbildes un ar prasību iedot man čeku, ko iepriekš neiedeva, pārdevējs atsaucās, ka nerakņāsies pa miskasti! Vadi bija jānomaina uz citiem, kas protams bez čeka nebija iespējams, rezultātā - 26eiro par velti. Katru reizi iepērkoties Balticdata ir kaut kādas problēmas! Visticamāk nauda tika ielikta kasiera kabatā!

V

Good Intentions 28.02.2022

Man čekus vienmēr deva. Pirkšanas brīdī nepamaniji, nepaņēmi čeku - pats vainīgs. Kādas vel problēmas bija?

V Vlad6699 28.02.2022

Nevar paņemt čeku kuru neiedod, vai arī nomet kkur aiz kases. Atgriezos veikalā pēc 40min - 1 stundas, un uz prasību apskatīties kur ir čeks, pārdevējs teica, ka nerakņasies miskastē! Pēc tā uz manu jautājumu "Vai 'dēļ tā esmu zaudējis 26eiro?', pārdevējs atbildēja "Polučajetsa tak".

Otra problēma uzcenojums, pirkta pelīte Razer Deathadder Mini v2 par 60eiro, nākamajā dienā ieiejot RD Veikals, pelītes cena 40-45 eiro

Good Intentions 01.03.2022

Pats vainīgs, ka nepievērsi uzmanību pirkšanas brīdī. Pēctam protams, ka dēļ savas neuzmanības zaudēji 26 euro un pārdevējam tik tiešām nav jameklē tavs čeks - получается так. Uzcenojumi, akcijas, cenu starpības ir visur un līdz ar to pats esi vainīgs, ka neizpēti, kas notiek citos veikalos, kā minimums - www.salidzini.lv; www.kurpirkt.lv

P Palīgs neskaidrajiem 01.03.2022

Man gan liekas ka problēma ir jūsos pašā nevis veikalā. Pērkat preci nezinot vai derēs, pie tam nepaņemat čeku. Nu ko jūs cilvēk gribat. Tad jau katrs kautko izdomās un atnesīs uz veikalu lai samaina. Varbūt vēl nesīsiet atpakaļ nopirkto tapēc ka citur ieraudzījāt lētāk? Murgs kautkāds.