www.sudzibas.lv Baltic Data Slikts serviss

Baltic Data - Slikts serviss

Atnācām izprintēt pdf dokumentu 23 lapaspuses, lai būtu uz abām pusēm, tātad 12 lapas kopā. Paprasījām pārdevēju palīdzēt, uz kuru printeri sūtīt un ko spiest. Pienāca, pateica ja viņš apsēdīsies un uzspiedīs būs 5 eur, ja mēs paši, tad bezmaksas. Dīvaini, bet ok. Sataisījām visu ko viņš teica, bet rezultātā izprintējas daudz vairāk lapu, dažas lapas dublējas, bet dažu nebija, no divām pusēm tā arī nesanāca izprintēt. Aplūkojot datorā printera rindu bija viss ok - uz printeri nosūtītas 23 lapas. Acīmredzot, ka tā bija printera problēma, ne mūsu kļūda.
Pārdevējs piedāvāja atsūtīt uz Bd epastu failu, lai viņš varētu visu izprintēt ka pienākas.
Atsūtījām, no divām pusēm viņam sanāca izprintēt tikai pirmo lapu, pārējās tika izprintētas no vienas puses.
Pēc aptuveni pusstundas pavadīta laika veikalā mums pateica, ka būs jāsamaksā par visām tām neveiksmīgi izprintētām lapām (79 lapas) .
Rezultāta pazaudējam daudz laika, nervus un arī naudas. Gala čeks 12.15 eur (pielikumā)
viens pārdevējs Alvis, otrs atteicās teikt savu vārdu, beidžika viņam nebija.
Galīgi neiesākām apmeklēt Balticdata alfā.

11.09.2022

I I 12.09.2022

Jā Alfā klientu serviss mazliet pieklibo - attieksme diezgan pašvaka. Es gan bieži tur neiepērkos - divas reizes gadā un vienmēr attieksme bijusi trula. Ja pats ar pirkstu neparādi vēlos šo, tad kādu ieteikumu vai izvēli var necerēt.
Pat neko nepiedāvā kā izvēles iespējas.