www.sudzibas.lv Baltic Data Nekvalitativs remonts

Baltic Data - Nekvalitativs remonts

Neiesaku vest datoru ez remontu Baltic DATA spicee, uz vietas itka cilveki normali, vedu uz remontu 2 reizes jo neko nesataisija ari pec otras rezies... atnes datoru majas antivirusi izslegti, nestrada, windows defender koruptets. Pec sevis ari neko iztirijusi nav, redzams ka guglejusi ieska google kadas problemas kadu sudinu nokacajusi un pienemusi ka viss strada. Cik vareju antivirusu parinstaleju ka ari visu salauzto, pec 3 dienam atkal dators beigts.
Veikala ari uz vietas nekadus papirus abas reizes nedod, tu ka bijis nebijis, skaidra nauda kko samaksa.
Dzirdeju ka Jelgava esot normals, tape domaju ka Spice ari bus ok, izradas ne .
Esmu loti neapmierinats, par brinumu detalas no datora izvilkusi nav, bet naudu par neko neplesusi ir, spriezot ari pec logiem darbu veic pa nakti pec darba stundam, ko pabagsta un viss.

I

MacBeton 24.10.2017

Nu ja tu esi pa skopu samaksāt datorspecam 20€, tad aiznes to kompi kur pirki un pasaki ka vēlies atgriezt preci!
Kad viņi prasa iemeslu, saki ka esi pa stulbu tādām lietām!

Drīz jau nesīs televizorus remontēt uz RD.

I Ilgonis1234 13.11.2017

nemot vera ka korpuss ir aptuveni 8 gadus vecs un visas detalas esmu pircis es atseviski un tas vis ticis darits pirms vairak ka 2 gadiem, nedomaju, ka ta ir opcija.