www.sudzibas.lv Baltic Data Krāpšana, slikts serviss

Baltic Data - Krāpšana, slikts serviss

Jauna Samsung orģinālā akumulatora pirkums šajā firmā izvērtās par veltīgi izšķiestu laiku un nerviem.
Telefoniski pasūtot šo akumulatoru pārdevējs galvoja un pārliecināja par tā orģinālo un patieso samsung izcelsmi, kā arī oficiālajiem samsung piegādes avotiem ar 4-7 dienu gaidīšanas laiku. Viss brīnišķīgi.
Rezultāts: pēc pilnīga klusuma 10. Dienā, saprotoši atgādinot par savu pasūtījumu, to beidzot varēju 14. Dienā saņemt un; ieplēstā plastmasas maisiņā aplūkot lētu ķīniešu pakaļdarinājumu (protams vai par laimi - bez jebkādām vizuālām norādēm uz saistību ar samsung, izņemot attāli līdzīgo noformējumu un formu) . Pārdevējs/izsniedzējs, vismaz nelielas atvainošanās vietā, uzskatīja par savu nepārprotamu pienākumu visiem spēkiem pārliecināt, ka melns ir balts, un ka tas ir samsung orģinālprodukts, un izrādīja pārliecinošu kompetenci un pierādījumu, ka uz ieplēstā iepakojuma uzlīmes tomēr ir pieminēts samsung vārds, tad sekoja vārdi - ko pa to cenu var gribēt, kā arī nevēlēšanās atgriezt naudu un piedāvājums iepazīties ar apsardzi.
Centieni sazināties ar augstākstāvošu vadību pagaidām ir bez jebkādiem rezultātiem un tas jau ir saprotams. Tākā uzmanieties!
P. S. Aliexpressā drošvien sūtījums jau būtu pavisam netālu, Cena / 2 vai / 3 un iespēja tikt pie orģināla arī nebūtu izslēgta, ja paveiktos (vismaz pakaļdarinājums būtu ticamāks/kvalitatīvāks) .

24.11.2020

K

T Taisnīgums99 24.11.2020

Ak jus gudrinieks! Ko nozime originalais aakumulators? Tuksas frazes metajat.

Samsung tadus nerazho.

K KupleZ 25.11.2020

Nezinu un negribu zināt kurš te gudrāks.
Ar apzīmējumu Samsung orģinālais akumulators, kura ražotājs ir uzrādīts Samsung uzņēmums - parasti būtu jāsaprot akumulatoru identisku gan vizuāli, gan tehniski, gan kvalitātei atbilstošu utt. respektīvi tam ar ko Samsung uzņēmums nokomplektē sevis ražotu (jeb, Jūsuprāt, drošvien tikai pārstāvētu) telefonu. Tālāk iztirzājot šo tēmu - Samsung uzņēmumam drošvien ir savi komplektējošo daļu piegādātāji utt. jeb apakšražotāji un tie noteikti nav pat attāli piedalījušies Baltic Data piegādātajam "brīnumam", kaut gan pārdots/apsolīts tika augstākminētais.
Manuprāt, šāda cenšanās apkrāpt/maldināt/utml. savus klientus ir juridiski/krimināli sodāma darbība, (kas līdzinās piemēram dažu romu tautības pārstāvju raksturīgajām darbībām tirgus rajonā).
Personīgi es savus secinājumus par Baltic Data piedāvāto - nekvalitatīvu lētu ķīniešu uc, pakaļdarinājumu, kas tiek slēpti aiz atzītu un zināmu ražotāju vai vismaz kaut cik kvalitatīviem izstrādājumiem, maldinot un atklāti "vazājot aiz deguna" savu klientu, esmu izdarījis.