Baltic Data - Krāpšana

Sveicināti... Kā redzu neesmu vienīgā, kurai ir problēma ar Hp printeri, Baltic Data veikalā iegādājos printeri 2700e, izkārtnes vēstīja, ka 2 mēnešus būs bezmaksas kārtridžu piegāde uz mājām... Realitātē aplikācija gļuko un pakalpojumu ar nosaukumu "Instant ink" nevar pieslēgt. Servera kļūda... Protams vērsos pie pārdevējiem, kas diemžēl nevarēja palīdzēt šajā situācijā. Vēlējos printeri nodot uz garantiju, bet kā man paskaidroja telefoniski, tas nav iespējams, jo printerim taču "viss ir kartībā". Hmmmm dīvaini, vai tiešām galvenā funkcija un fīča šajā printerī nebija tā kārtridžu piegāde, sākumā bezmaksas, pēcāk maksas? Baltic data tirgo kārtridžus un izskatās, ka apzināti izplata nestrādājošu produkciju, lai pectam klienti pirktu kārtridžus par veikala cenām. Diemžēl pieredze ir ļoti nepatīkama un arī es vairs neizvēlēšos Baltic Data veikalus.

28.10.2021

Atbilde no Baltic Data Pārstāvja atbilde 26.11.2021

Labdien, Sintija,
Lūdzu, atsūtiet savu kontaktinformāciju, lai ražotāja pārstāvis varētu ar Jums sazināties.
Atvainojamies par sagādātājam neertībām!

H HenrijsCelms 29.10.2021

Man šitais pats erors.