www.sudzibas.lv Baltic Data Pārdod brāķi un pazemo pircēju

Baltic Data "Damme" - Pārdod brāķi un pazemo pircēju

Nopirkām planšetdatoru Baltic Data veikalā "Damme". Pēc laika secinājām, ka nelādējas viņš. Aiznesām atpakaļ un pec ekspertīzes atzina , ka braķis. Veikals iedeva tādu pašu jaunu. Pēc dažām lietošanas reizēm atkal bija tā pati problēma. Nesām atpakaļ uz veikalu un atkal atzina, ka tas ir brāķis. Tagad veikals piedāvā vēl trešo reizi to pašu preci, bet es prasu naudu. Naudu viņi it kā nevarot atdot. Vēl piedāvā citu planšetdatoru vai kādu citu preci veikalā. Nu beigās samierinos ar to izvēlos citasfirmas planšetdatoru, man pasaka , ka japiemaksā. Es atsakos piemaksāt. Ilgi domā pārdevējs, bet beigās saka, ka arī tā precce nav veikalā. Viņš pasūtīs un rīt zvanīs. Papildus otrs pārdevejs tajā brīdī pazemo mani, ka es esot loti nervoza un bļaustoties, kaut gan es neblaustījos. Saku, ka arī viņš nebūtu apmierināts, ja būtu manā situācijā. Viņš pat teica , ka sauksot apsardzi, teicu, lai sauc. Apsargs arī atnāca ņirgādamies, ko bļaustoties veikalā.
Bet pirms visa šī man pa telefonu pateica, ko es vispār gribot nopirkusi lētu ķīniešu preci, vinas tacu lūst. Man nelikās, ka 211 lati ir maza nauda. Varbūt, ka kādam arī 1000 latu liekas maz.
Esmu ļoti šokēta par šo gadījumu. Vēl gaidu kāds būs risinājums.

I

K Kerolaine 16.09.2013

Prasi naudu atpakaļ. Viņiem nav tiesību neatdot naudu. Punkts. Vērsies pie patērētāju tiesību aizstāvjiem.