Baltik Kars BC - Slikts serviss

Закончился в машине фрион, решил обратиться в сервис SIA Baltik Kars BC и заправить кандишку. Очень разочаровал меня этот сервис. Во первых заломили цену за заправку фриона аж 90 евро, решил согласится даже за такую цену, но фрион так и не заправили , потому что компьютер обнаружил ошибку, сказали что необходима диагностика, сделали диагностику, обнаружили что не исправен датчик высокого давления. Заменили датчик, но причину так и не устранили. Взяли за всё 64 евро и уехал я ни с чем.
Обратился в другой сервис, сделали всё за 1 час и кондишка работает.
Вывод: просто в этом сервисе установили не тот датчик. Обратите внимание какие специалисты работают в этом сервисе .
Обратился к ним чтоб вернуть свои деньги за их ошибку, сказали что решают такие вопросы только через начальство, но результата пока нет и думаю что не дождусь его .

V [email protected] 21.05.2018

Sveiki cienītais rakstītāj , ja jau rakstat sūdzības pa visām malām ( patērētāju aizsardzības centram un t.. ) , tad jau varējāt pieminēt visu kā bija , nevis tikai to , kas Jums izdevīgi , lai jau cilvēki zin ka bija pa īstam un proti

Jums piedāvāja uzpildīt freonu pa tādu cenu , jo freons kā zināms autoservisa speciālistiem no jaunā gada ir padārdzinājies vairākkārt sakarā ar jaunām Eiropas regulām , veicot diagnostiku Jūsu kondicioniera sistēmai -tika konstatēts ka aukstspiediena devējs ir bojāts , kā arī tukš freona radiators , -tika nomainīts devējs saskaņā ar katalogu un uzpildīta sistēma , taču diagnostikas kompjūters rādīja citu kļudu , bija jāveic tālākas darbības , taču Jūs atteicāties , jo neesot laika ! Tā kā sistēma nestrādāja , freons tika atsūkts un palika tikai devējs un ta uzlikšana par ko tika arī samaksāts -vis korekti , pat elektrodiagnostikas apmaksa netika paņemta !

Pēc tam Jūs jau ar pretenziju un noņemtu bojātu devēju atnācāt pie mums , lai atdod naudu par visu , kā mēs vispār varam zināt vai tas ir mūsu devējs , plus bojats plastmasas apvalks un vītne !?!?
Atbilde tika sniegta likuma noteiktajā termiņā un nosūtīta Jums pa pastu !

Visi jau mēs esam cilvēki un varbūt jaunais devējs bija brāķis , bet to jau būtu konstatējuši tālāk veicot nepieciešamās darbības un nevajag muļķigi rakstīt -uzlika ne to devēju , jo viņam redz nebija originālā koda , bet bija analogais rūpnīcas kods .

Ņemot iepriekš minēto lūdzu vispirms griezties tur , kur remontēja un pārrunāt situāciju , a nevis vispirms skriet sūdzēties visur un pēc tam prasīt naudas atpakaļ !

VEIKSMI VISIEM -ADMINISTRACIJA