AtrisinātaBaltic Cars Bc - Attieksme

Aizvedu savu auto uz apkopi. Vajadzēja nomainīt eļļu dzinējam un kārbai, kā arī filtrus. Neko īsti nsaprasdama no auto lietām, samaksāju 208€.
Vēlāk tika konstatēts, ka eļļa tika mainīta tikai dzinējam un rēķinam pievienotas nevajadzīgas izmaksas/darbības. Samaksāju par “pannas” noņemšanu un uzlikšanu - tikai, hmm, man tādas nav, laikam maksāju par tukša gaisa cilāšanu. Vai nu tā ir tīša krāpniecība, vai arī rēķins tiek sastādīts “automātiski”. Katrā ziņā šī bija pirmā un pēdejā reize, kad izmantoju viņu pakalpojumus!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Nesmuki sanāca 30.09.2017

Aizbraucu, pacēla mašīnu un visu paskaidroja, par ko tika maksāts. Un tomēr, attieksmes dēļ tāpat neatgriezīšos.

A AUDIA6 27.03.2020

meitenei bija slikts garastāvoklis , visu izstāstīja , visu izrādīja , bet tāpat slikta attieksme -super DĀMA , LABĀK JAU CITUS NONIECINĀT TO JAU MĀK VIŅA !

D Daiga Mikelsone 07.03.2023

Man bija vēl sliktāka pieredze..., protams, ka daži gadi ir pagājuši...bet es telefoniski saskaņoju motora eļļas, filtra un 2 stāvbremzes trošu nomaiņu...teica,ka būšot ap 150 EUR...kad atnācu pakaļ mašīnai, tad rēķins "mistiski" bija pieaudzis līdz 320 EUR...un pilns ar kaut kādām totāli nesaprotamām un nevajadzīgām pozīcijām...izrādās, ka man pat ir jāmaksā pietiekami liela summa par to, ka mehāniķi "pieregulē eļļas lampiņu", lai tā neiedegtos...un ar nupat sapildītu motora eļļu nerādītu, ka eļļas motorā nav...diezgan dīvaina izmaksu pozīcija, manuprāt...