www.sudzibas.lv Baltic Building Media Group Nevērība pret sadarbības partneriem

Baltic Building Media Group - Nevērība pret sadarbības partneriem

Iesaku izvairīties no sadarbības ar šo izdevniecību. Pieredze liecina, ka tās vadītājs A.Šikors ir iemācījies skaisti un gudri runāt, bet pildīt solījumus un samaksāt par padarīto darbu vēl tikai mācās :) Latvijas ir maza un uzņēmējdarbībā šāda nevērība pret sadarbības partneriem var dārgi maksāt!

D darbinieks 21.10.2008

Taisni brīnos, kur tiešām atrodas vēl cilvēki, kas cer, ka A.Š. taisās kaut ko maksāt?
Ne darbiniekiem, ne sadarbības partneriem, un pats tikai apņirdz tos muļķīšus.

J jugu 24.10.2008

O jā, pilnīgi piekrītu gan iepriekšējā komentāra autoram, gan sūdzības rakstītājai.
Un A.Š. kungs taisās vēl partijā stāties, varbūt jau ir iestājies! Tā ka - ziniet par ko balsot nākamajās vēlēšanās balsot, tad varbūt Jums samaksās.

N njaa 03.11.2008

šim kroplim visas kājasjāaplauž...ēzeļgalva...

F Fenek 11.03.2009

Šikors nemaksā darbiniekiem, nemaksā Latvijas pastam, nemaksā par reklāmu, nemaksā par piegādi. Sarakstu var turpināt un turpināt. Nevajag uzķerties arī uz viņa vārdiem, ka tās ir laicīgas grūtības, sakarā ar krīzi. Viņš nemaksā savus parādus jau gadiem ilgi. Arī iepriekšējie biznesi, kas viņam ir bijuši, beiguši savu pastāvēšanu ar skandāliem un parādiem. Un viņš vēl atļaujas draudēt, kad tiek atgādināts par parādu.