www.sudzibas.lv Baltic auto Krāpšana un naudas izspiezšana

Baltic auto - Krāpšana un naudas izspiezšana

Labdien, šodien 27.11.2022 saskāros ar situāciju, kad manai meitai uz ceļa salūza automašīna un bija nepieciešama autoevakuatora palīdzība. Ieejot google.lv viens no pirmajiem sludinājumiem izleca Sia Balticauto, es piezvanīju uz norādīto telefona nr. 28268007, man atbildēja, ka pusstundas laikā būs evakuātors pēc kā es jautāju cik tas maksās un man atbildēja, ka evakuators ieradīsies uz vietas ievadīs informāciju sistēmā un tad būs zināms. Kad atbrauca evakuātors es jautāju cik maksās autoevakuācija no Viestura prospekta 27, Rīgā līdz Maskavas ielai 451a uz ko evakuatora vadītājs atbildēja, ka pakalpojums maksās 220 eiro, pēc kā es izteicu pretenziju ka pakalpojums ir par dārgu uz ko autoevakuatora vadītājs teica, ka var lētāk bez čeka 180 eiro un var sazināties ar viņu dispečeru un sarunāt par atlaidi. Es sazvanījos ar dispečeru un mēs vienojāmies par atlaidi 20 eiro, par cik man čeks nav vajadzīgs un tā sanāktu lētāk, turpinot sarunu ar autoevakuatora vadītāju par cenas neadekvātu lielumu man tika paskaidrots, ka ja mēs atteiksimies no pakalpojuma par izsaukumu nāksies maksāt 50 eiro, ņemot vērā to, ka nebija laiks gaidīt citu evakuātoru un nebija vēlēšanās maksāt 50 eiro par neko nodomāju, ka ir dārgi bet labi, aizbraucot uz norādīto adresi autoevakuātora vadītājs paziņoja, ka pakalpojums maksās 200 eiro un ko mēs gribam, ka uzņēmums jau iedevis atlaidi 20 eiro. Ņemot vērā visu iepriekš minēto kategoriski nerekomendēju izmatot Sia Balitic auto pakalpojumus, jo klients tiek maldināts neinformēts par izmaksām, vienošanās neko nenozīmē un tiek izspiesta nauda no klientiem par atteikšanos no pakalpojuma, kā arī pakalpojums ir nepamatoti sadārdzināts.

G Gulbenietis 27.11.2022

Ko nozīmē, ka nāksies maksāt 50 eur par izsaukumu? Cenu negribēja nosaukt pirms izsaukuma, tātad no pakalpojuma var atteikties. Kā bērni. Šobrīd pat viršos var noīrēt tralli un piekabināt, piemēram, čoms pie autiņa. Ja nav problēmu, kuru dēļ nevar vilkt, var vilkt ar trosi. Kamēr tādi maksās, tikmēr cenas būs kosmosā.

I I 27.11.2022

turpat tuvākajā kalonkā nopirktu striķi, ja nav pa rokai, un aizvilktu.

0 0203 27.11.2022

Kamēr būs muļķi maksātāji tikmēr būs cirpēji. Es uzreiz būtu pasūtījis trīs mājas tālāk. 50 eur viņš varētu prasīt tam stabam kurš stāvētu blakus automašīnai. Īsi un konkrēti.

Good Intentions 28.11.2022

Pirmie rezultāti nebūt nenozīme kaut ko labu un trauksmi vajadzēja celt, kad cenu negrib saukt. Interesanti, kā tad viņi izspiestu 50 euro?

A AssNazis 28.11.2022

Dīvaini. 3 reizes esu saucis un vairāk pa 50 euro neņēma. Bet es izmantoju citu

A AssNazis 28.11.2022

Nu , man talāk pa 10km nebija

J Jureta 28.11.2022

Ir iespēja pie OCTA papildu samaksāt ap 15 EUR, un tad vajadzības gadījumā par evakuatoru nebūs nekas jāmaksā. Man liekas, ka tādas opcijas bija Ergo un BTA.

A anonimais 007 28.11.2022

Kas tas par sviestu? Cenu nosauc vienmēr pirms pakalpojuma, kad pasaki no kurienes uz kurieni. Ne reizi saucu evakuātoru vecajai mašīnai. Cena vienmēr bija no 35 EUR, kas ir minimālā par 2-3 km līdz 60 EUR no CSDD uz Juglu, kas nav maz gabals. Interesanti cik viņi ņemtu ja mašīnu būtu jāved no Pērnavas (Igaunijā) uz Rīgu? Es bez čeka biju samaksājis 230 EUR. Ar čeku būtu 270 EUR. Bet te pa Rīgu prasa 220 EUR?
Atceraties: Ja Jums nav rakstisks vai pierādāmi citā veidā noslēgts līgums, piemēram telefonsarunā Jums nosauktu cenu 220 EUR, Jūs piekritāt un uz vietas mēģinājāt nokaulēt, tad tas ir noslēgts līgums un ja pa telefonu Jūs informētu, ka par viltus izsaukumu būs jāmaksā 50 EUR. Bet ja atbraucot uz vietas ko tādu pasaka. Būtu sūtījis 3 mājas tālāk.