www.sudzibas.lv Baltcom Zagļu kantoris

AtrisinātaBaltcom - Zagļu kantoris

Bijām baltcom klienti vairākus gadus atpakaļ - diemžēl toreiz paļāvāmies savam naivumam un pieslēdzām baltcom internetu, un tas murgs creditreform izskatā mūs vajā vēl šobaltdien, pie tam tie kretīni draud aprakstīt visu mūsu kustamo un nekustamo īpašumu un tas viss dēļ 14 eur sodu, par kuru creditreform jau piestāda rēķinu pa 28 eur. Lietas būtība ir tāda, ka internets ko viņi mums pieslēdza bija pēdējais mēsls, un mēs vienkārši lauzām līgumu lai no tā murga tiktu vaļā un tā vietā izvēlētos normālu kompāniju. Protams uz klientiem orientētais baltcom ieslēdza soda sankcijas un par līguma laušanu lika mums maksāt 14 eur, ko mēs negrasījāmies maksāt, jo serviss bija vienkārši nelietojams. Cilvēki neslēdziet nekādus līgumus ar šo krāpnieku kantori, viņu biznesa plāns ir balstīts uz cilvēku uzsēdināšanas uz nekvalitatīva servisa no kura nolecot jūs tiekat smagi finansiāli sodīti ! Nevienam nenovēlu šo murgu - būt saistītam ar kādu no baltcom pakalpojumiem.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 25.04.2019

G

Latviešu tautas 15.09.2015

Nekadu 28 eiro Creditreform nevar piespiest maksāt! 14 + 10% UN VISS! Sūtiet viņus tris majās talāk!

Likumsargs 16.09.2015

Creditreform ir tikai parādu piedzinējs, kuram nav tiesības neko aprakstīt vai citādi ierobežot cilvēku rīcību ar viņa īpašumu.
Turklāt pēc Ārpustiesas parādu atgūšanas likuma un MK noteikumiem, parādu piedzinējs ir tiesīgs pieprasīt 7EUR piedziņas izdevumus neatkarīgi no parāda lieluma! Pats parāds ir jāmaksā tam, kam esat parādā, nevis piedzinējam!