www.sudzibas.lv Baltcom Vēlējos atteikties no baltcom pakalpojumiem

AtrisinātaBaltcom - Vēlējos atteikties no baltcom pakalpojumiem

Biju ieradusies uz šo adresi jūnijā, lai atteiktos no baltcom pakalpojumiem. Teica - labi, gaidiet zvanu! Un līdz 1.08 atvediet televīzijas karti. Sagaidīju zvanu no baltcom, precīzi aprakstīju kāpēc vēlos atteikties, tur visu pierakstīja, adresi, līguma nr. Un teica, lai uzrakstu iesniegumu uz baltcom e-pastu. Labi. Iegāju mansbaltcom.lv. Uzrakstīju iesniegumu. Jūlijā atvedu televīzijas karti, uz to pašu adresi, tur teica - viss ir labi un no 1.08 jūs atslēgs. Beigās man raksta baltcom uz epastu, ka iesniegumu nepapildināju ar savu adresi un līguma nr. Un mani varēs atslēgt tikai no 1.09 bet televīzijas karti jau nodevu, sanāk mēnesi maksāšu ne par ko!
Tikai ienākot caur mansbaltcom tur visi kontakti in līguma nr. Ir jau uzrādīti!
Secinājums: ieradoties uz baltcom adresi man Saka vienu, bet telefoniski citu. Kā tas var būt?

10.08.2020

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 10.08.2020

Labdien!

Baltcom ir ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju.
Lūdzam, nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru un/vai klienta numuru, lai varam sazināties ar Jums par šo situāciju.
Paldies!

Papildināts Renate Hmelnicka 10.08.2020

Abonenta kods FA18236
Zigmunds Krevāns

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Renate Hmelnicka 10.08.2020

5. Min laikā, pēc šīs sūdzības, man uzrakstīja balrcom pārstāvji, ka pārskatīs mani sūdzību, un pēc 15min pazvanīja un teica, ka līgums tiks lauzts līdz 31.07
uz epastu atnāca pēdējais rēķins un lūgums šeit ierakstīt, ka sūdzība ir atrisināta.