www.sudzibas.lv Baltcom Vairākas sastaptās problēmas

AtrisinātaBaltcom - Vairākas sastaptās problēmas

Pats jau drīz atteikšos no baltcom, taču izdomāju, ka ir vērts padalīties ar citiem cilvēkiem par savām pieredzēm ar šī uzņēmuma pakalpojumu.

Šobrīd abonēju internetu un tv.

Par tv:
pirms gada bija programmatūras atjauninājums, tāču pults palika tā pati un puse no pogām joprojām nestrādā. Lietojot baltcom 3 gauds, lietus laikā internets un televīzija periodiski strādā un nestrādā (vairākas reizes ieslēdzas un izslēdzas ik pa 5 minūtēm) , kas ir ļoti kaitinoši. Bieži vien dažas tv programmas nestrādā - tiek rādīts tā saucamais "loading" simbols. Tad ir katru reizi nedaudz jāpatin uz atpakaļ. Dažreiz dekoders mēdz arī uzkarties, kā rezultātā tas ir jāizņem no rozetes un tas veic vairāku mīnušu atjauninājumu.

Par internetu:
kā jau pieminēju, lietus laikā internetu izmantot nav iespējami. Ir bijuši gadījumi, kad visu atslēdz uz nakti bez jebkādiem paskaidrojumiem vai brīdinājumiem (visai daudzdzīvokļu mājai) .
Ja esmu mājās viens, tad interneta kvalitāte nav slikta, taču ja 3 cilvēki vienlaicīgi vēlas skatīties interneta filmas vai seriālus, tas nav iespējams (nevelk) . Šobrīd es lietoju savu dekoderi, kas ir stipri labāks par baltcom piedāvāto, taču tas daudz ko nelīdz.

Par servisu:
vienreiz šo 3 gadu laikā baltcom klientu apkalpošana piezvanīja un jautāja par pakalpojumiem, taču kad stāstiju par problēmām, nekas netika darīts, lai tās izlabotu. Kāda tad ir jēga zvanīt un uzkalusīt atsauksmes, ja vienalga neko nemainīs...

Varbūt šīs problēmas ir saistītas ar vietu. Kur dzīvoju (Pie Jaunmārupes) , bet nākotnē neplānoju atkal izmantot baltcom sniegtos pakalpojumus. Nešaubos, ka daudzi šīs problēmas nav piedzīvojuši, tāpēc nav jēgas pārlieki uztraukties. Precīzāku informāciju par jauniem piedāvājumiem no baltcom nevaru sniegt, jo neesmu tos izmēģinājis.

Ja tu neizmanto internetu un Tv bieži, tad baltcom tev pilnībā derēs...

24.06.2019

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 26.06.2019

Labdien!
Baltcom darbojas jau no 1991. gada un ir pirmais kabeļtelevīzijas un digitālās televīzijas operators Austrumeiropā. Baltcom daudzus gadus nodrošina pakalpojumus arī Jaunmārupē. Speciālisti nepārtraukti veic nozīmīgu darbu, lai uzlabotu un paplašinātu pakalpojumu klāstu, kuru saturs ir atšķirīgs dažādās teritorijās, pat vienas teritorijas dažādās ēkās pakalpojumi, ko nodrošina Baltcom, var atšķirties atbilstoši tehnisko un tehnoloģisko risinājumu kopumam, kas realizēti katrā konkrētā objektā. Baltcom nepārtraukti veic nozīmīgu darbu, lai uzlabotu pakalpojumu un klientu apkalpošanas kvalitāti. Mēs nopietni strādājam un ieguldām ievērojamus resursus, lai nodrošinātu kvalitatīvus pakalpojumus. Klientu apkalpošanas kvalitātes uzlabošanai, Baltcom ir svarīgs katra klienta viedoklis, tādēļ pateicamies Jums par Jūsu viedokli un sniegto informāciju. Jūsu komentāru ņemsim vērā, lai uzlabotu mūsu klientu servisu.
Mums ir žēl, ka esat izlēmis atteikties no Baltcom pakalpojumiem. Lai ieskatīties situācijā vērīgāk, mums nepieciešams Jūsu abonenta kods vai pieslēguma adrese, jo vienmēr esam atvērti un gatavi risināt klientu jautājumus. Nosūtiet, lūdzu, mums privātu ziņu.
Baltcom

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 23.03.2020

B BK 24.06.2019

Esmu klients Baltcom ilgus gadus un neko sliktu pateikt nevaru. Tikai to labāko.

Andris Sa 25.06.2019

Baltcom ir vislabākais operators Rīgā, esmu klients jau vairāk ka 15 gadus. Es domāju ka problēma - ir piesliešanas vieta, nevis pats operators.