www.sudzibas.lv Baltcom Uzbāzīgs serviss, slikts internets

Baltcom - Uzbāzīgs serviss, slikts internets

Ļoti kaitina uzbāzīgs serviss. Pierunāja, lai es pamēģinātu viņu piedāvāto planšeti+mobilo internetu. Jau uzreiz man bija skeptiska noskaņa, bet piekritu, jo zinu par 14 dienu atgriešanas tiesībām (starp citu, līgumā tas pat nav norādīts, kaut vai pēc likumdošanas tas ir obligāti) .
Protams, ka internets izrādījās ļoti lēns. Planšeti pat nevēru vaļā, lai nebūtu problēmas.
Izmantoju savas 14 dienu atteikuma tiesības un visu atgriezu. Pirmkārt, viņi gandrīz nedēļu nevarēja iekļaut mani savā datu bāzē, un es nevarēju iesniegt atteikumu. Tā kā vilka garumā, lai tās 14 dienas paietu ātrāk. Tad sākās zvani. Visas saistības ir izbeigtas, priekš kam zvanīt? Nācās nobloķēt. Tad sākās zvani no cita numura. Kaut kāds idiotisms.
Pēc šīs pieredzes es 100% vairs nekad neizmantošu viņu pakalpojumus un jums arī neiesaku.

03.10.2022

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 03.10.2022

Labdien!
Baltcom pastāvīgi strādā pie pakalpojumu tehniskās kvalitātes uzlabošanas un izsaka Jums pateicību par informācijas sniegšanu kā arī vēlas atvainoties par sagādātajām neērtībām!
Ar cieņu, Baltcom.