www.sudzibas.lv Baltcom Televizija maksajums

AtrisinātaBaltcom - Televizija maksajums

Izmantoju Baltkom TV daudzus gadus problēmu nebija. Šo vasaru nedzīvoju mājās un aizmirsu samaksāt. Labi tās ir manas problēmas ka nesamaksāju. Domāju ka būs atslēguši, bet ne neatslēdza. Piestādīja rēķinu par četriem mēnešiem + piekto (septembri). Un iesniedz Creditreform Latvia. Es saprotu par četriem mēnešiem. Bet kāds sakars par parādu piedzīšanu par septembri...
Es saprotu tā ka atslēdz pakalpojumu un tad piedzen par saņemto pakalpojumu, ja nemaksā.
Tā ka Baltkoms ir zaudējis vienu klientu un vēl pāris manis paziņas.
Nafig šo kantori.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.11.2018

J

ā Āris 25.08.2009

Tā nu i, bet tomēr šur tur, kur baltkom ir beigusi savu pastāvēšanu ( lielu konkurenci piedāvā Lattelekom ) saviem iepriekšējiem klientiem, ir atstājusi pieslēgumu bez nosacījumiem to izmantot.Tādā ziņā malači.
P.S
Vairāk kā gadu tādā veidā izmantoju.

X XXX 25.08.2009

HA, mums tāpat gadījās. Arī piedzina parādu par vairākiem mēnešiem, sanāca ap 30 latiem kopumā, kamēr dzīvoklī neviens nedzīvoja un nekādu televīziju neskatījās. Zvana un prasa naudu un protams drauda.

E Es 19.09.2009

jaalasa ir ligums, kura rakstits, ka apmaksa tiek veikta uz prieksu!!! taapec ari par septembri augusta!!! es arii nelasu biezi liguma nosacijumus, lidz ar to shaadas situaacijas rodas!

E Elīna 23.10.2010

Man ar taisās piedzīt 30Ls parādu, kaut gan sen jau esmu pārslēgusies uz citu operatoru (tv+internets).

E Elīna 23.10.2010

Turklāt, kamēr biju viņu klients un maksāju vienmēr par gadu uz priekšu, viss ok.
Kā nolemju pāriet pie cita, tā pagrūž zem tankiem. Nesmuki!!