www.sudzibas.lv Baltcom Soda sankcijas

AtrisinātaBaltcom - Soda sankcijas

Ja poljzujusj ix uslugami uzhe 2 goda no menjala mesto zhiteljstva i taskala ix za soboj... Oni predlozhili besplatnie podkljuchenie no ja dolzhna poljzovatdja ix uslugoj 2 goda, ja nedovoljna ix kompaniej i pereplachivaju slishkom dorogo ja xochu otkazatsja preflagaju im zaplatitj eto 14 evro za podkljuchenie a oni naschitivajut mne shtrafnie sankcii... Toljko za besplatnoe podkljuchenie js im teperj dolzhna? Eto zhe absurd! Zachem mne platitj beshennie denjgi kompsnie kotoraja rabotaet nechesno? Ja plachu na perjod a oni eshjo menja nazivajut dolzhnicej... Kozli blin... Eto oni dolzhni za takie babki mne zadnicu nalizivatj nixera nedelaja! Kuda obrashatsja v takoj situacii kogda oni navjazivsjut mne svoi uslugi?

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 25.04.2019

S smīkņa 17.03.2014

Tavā vietā kāds cits līgumu lasīja un parakstīja? Nu ja nav smadzeņu, tad nav, ne?

S start 17.03.2014

Твою мать!Писать научитесь сначала нормально, такое чувство, что у вас лихорадка была, когда печатали:)))
Понятно как вы договора подписываете, вам бы язык хоть какой выучить блин!

V vikusjono4ek 18.03.2014

Kada starpiba par veco ligumu, ja es piesledzu jaunu tad vecais automatiski ir nederigs... a tie idini saka pat ja es piesledzu jaunu tad man tapat jamaksa soda sankcijas par veco ligumu!!! kur ir logika??? ja es nesmu neko no vinjiem nemusi uz paradu tad kapec man jamaksa ir 2 gadi ja es neesmu apmierinata!!!

V vikusjono4ek 18.03.2014

я Сергей языки знаю а вот если вы читать неумеете то можете коментарии свои при себе оставить!

S smīkņa 18.03.2014

Tu nekad nebūsi apmierināta.

V vikusjono4ek 18.03.2014

kadelj gan man butu jabut apmierinatai ar kompaniju kas grib mani piekrapt??? ja jus domajat apmierinatibu cita joma, tad man viss kartiba:-)))

V vikusjono4ek 24.03.2014

kur var griesties lai apstridetu ligumu???

S smīkņa 24.03.2014

tiesā

BondsBonds 11.07.2014

Ta dā! Esmu klāt, lai komentētu šo gadījumu. :) Varat nosaukt kaut vienu iemeslu, kāpēc Jums nebūtu jāmaksā, ja jūs noslēdzāt līgumu uz tādiem nosacījumiem? Es skatos Jums nekas cits neatliek kā pasūdzēties nemaksātāju klubiņā, jo no legālās puses tur vis ir kārtībā. :)