www.sudzibas.lv Baltcom Slikts serviss,nelojāla attieksme

Baltcom - Slikts serviss,nelojāla attieksme

Problēmas un jautrība sākās tad kad vēlējos atteikties no uzņēmuma pakalpojumiem. Vispirms sazinos telefoniski, paskaidro ka jābūt rakstiskam iesniegumam 30. Dienas iepriekš. Labi, dodos uz kac (klientu apk. Centrs) , sākas interesantākais, tur nekādus iesn. Nepieņem, jāraksta elektroniski un jāgaida zvans no līgumu speciālista! Kam tad tas kac domāts! Darba specifikas dēļ uz tel. Zvaniem darba laikā atb. Ne vienmēr ir iespējams. Izrādās ka kompānija ir vēl izdomājusi ka atslēgumi ir tikai ar mēneša 1. Dat (respektīvi ja atsakos ar 2. Dat tātad vēl +1mēn. Jāapmaksā!) par līguma kopijas izsniegšanu pieprasa 2.50eur! Ilgstoši un pēc būtības neatbild uz e-pastu!

Nevienam neiesaku šo kompāniju!

28.03.2019

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 05.04.2019

Labdien! Mums ir žēl, ka ir atgadījusies šāda situācija. Jūsu komentāru ņemsim vērā lai uzlabotu mūsu klientu servisu.

E

E Ezis 25 29.03.2019

Atvainojos Balticom,bij domāts Baltcom!

Ezis 25