www.sudzibas.lv Baltcom slikts serviss

Baltcom - slikts serviss

Šodien atbrauca uz mājām pieslēgt internetu, vadi netiek piestiprināti, staigā pa dzīvokli un pinies vados, meistars knapi spēj sarunāties latviski, vai tiešām nevar kārtīgi visu izdarīt neatstājot vadus bardakā un nogrieztos vadus mētājoties?

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 10.10.2018

Labdien, nosūtījām Jums privātu vēstuli!

Re

Bk BK 05.10.2018

Tu rakstit no sakuma pareizi iemacies.

Ma macbeton 19.10.2018

Vai Latvenergo tev mājās remontē rozetes un pārvelk bojātus vadus?
Interneta firmai vispār vajadzētu ievilkt koridorā 1-2m kabeli un viss!
Ko vel gribēsi lai tehniķis izdara? Ieliek svaigu grīdu, nokrāso griestus, izlīmē tapetes?

Pat Lattelecoms ir atjēgušies un nevelk vairs vadus pa dzīvokļiem. Ievelk pie durvīm un pasaka - uztaisiet rozeti. Un ļoti pareizi! Interneta firma nav vainīga ka dzīvokļa īpašnieks daunis un remontējot nav izvilcis nevienu kabeli. Sauciet savus "meistarus" lai velk kabeļus!

Cik nav bijuši tie debīlismi ka izkauc lai tehniķis ievelk optiku istabā, un pēc tam kad optika sapisās tad sūdzās ka jāgaida tik ilgi kad atbrauks sametināt. Tapēc dzīvoklī jābūt kapara kabeļiem, no durvēm uz visām istabām, un ja kāds no tiem sačakarējas - jebkurš datorspec ar 15€ vērtām knaiblēm vai lodāmuru var salabot. A kad sapis optiku tad jāgaida tehniķis ar 7k€ vērtu aparātu