www.sudzibas.lv Baltcom Slikts serviss

Baltcom - Slikts serviss

Sveiki!
Tas diemžēl nav vairs izturami, ka tiek maksāts par servisu, bet netiek nodrošināts pakalpojums.
Jau 2 nedēļas dzīvoju bez interneta un tas parādās tikai brīžiem, klientu apkalpošanas serviss sola ka kāds atbrauks atsūtīs kādu, bet vispār bez izmaiņām...
Nemitīgi kaut kāda solīšana, bet kā pakalpojums nav pieejams tā nav... Nesaprotu, pat ko darīt, līgums vēl pus gadu, bet šķiet, ka lauzt varu, jo pakalpojums netiek nodrošināts kā solīts.

Neviens pat ne reizi nav atvainojies vai ziņojis par situāciju, ja pats neuzplītos regulāri, tad vispār noteikti dzīvotu kā zivis ūdenī, jo viss labi...

Lūdzu neizvēlaties baltcom televīziju un internetu.

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 04.06.2019

Labdien!
Mums ir ļoti žēl, ka Jums gadījusies šāda pieredze. Lūdzu nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru vai klienta numuru, lai varam sazināties un vērst visu par labu.
Baltcom

Kr

Andris Sa 09.08.2018

Baltcom viens no labakajiem provaideriem. Nekad neieteiksu pirslegties pie Balticom vai Lattelefom. Tur bus vel sliktak.

Man ar Baltcom nekad nebija problemu Rigas centra.

AndronMc 06.09.2018

Nu jā, tāds nu tas kantoris ir. Pilns ar idiņiem.
Kurā pilsētā pieslēgums? Nav gadijumā Jēkabpils?
Un jā, par nesniegtu pakalpojumu var nemaksāt.